Şimdi yükleniyor

iPhone X zil sesi ile geliyor! Yeni zil sesini hemen indirin!

iPhone X zil sesi ile geliyor! Yeni zil sesini hemen indirin!

iPhone X zil sesi ile geliyor! Yeni zil sesini hemen indirin!

Son Güncelleme tarihi 21 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

iPhone X zil sesi için özel oluşturulan müziklere baktınız mı? Diğer modellere de çok güzel iPhone X zil sesi atayabilirsiniz.

teknik destek

Apple genellikle yeni bir iPhone için yeni bir zil sesini kullanmaz ve yıllardır kullandığı zil sesi olan “Açılış” zil sesini kullanır. iPhone X’in piyasaya sürülmesiyle Apple’ın bu konuda bir değişiklik yaptığı ve amiral gemisinde “Reflection” – “Yansıma” adlı yeni bir zil sesini kullandığı ortaya çıktı.

iPhone X, Türkiye’nin dahil olmadığı 55 ülkede 3 Kasım’da piyasaya çıkacak ve ülkemizde ne zaman piyasaya çıkacağı henüz bilinmiyor.

iPhone-X-zil-sesi-2 iPhone X zil sesi ile geliyor! Yeni zil sesini hemen indirin!

iPhone X zil sesi hemen indir

Reflection, iPhone X için daha yumuşak tonlu olan yeni varsayılan zil sesidir ve şimdilik yalnızca iPhone X’e münhasır. Yani yeni iPhone 8, iPhone 8 Plus veya diğer modeller için kullanılabilir değil ve gelecekte kullanılabilir olarak sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

Geliştirici Guilherme Rambo, Reflection zil sesini iOS 11.1’in derinliklerinden ayrıştırmayı başardı ve yeni zil sesini Twitter’da paylaştı.

Yeni zil sesini indirerek kullanmak olduğunuz iPhone’da kullanabilirsiniz. Herhangi bir şarkıyı iPhone’da zil sesi olarak nasıl ayarlayabileceğinize ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

iPhone X zil sesi indir dene! Adres mediafire.com/file/rqsdg7owo67atf6/Reflection+-+iPhone+X.m4r

iPhone’da herhangi bir şarkıyı zil sesi yapmak için iPhone zil sesi yapmakla ilgili yazımızı inceleyiniz.

teknik destek

1 yorum

comments user
Cüneyt

Paylastınız zil sesini nasıl indirebiliriz link açtımızda cihaza yükleme olmuyor.

Yorumlar kapalı.