Şimdi yükleniyor

iPhone X Piyasaya Çıkmasına Günler Kala Pek Çok YouTuber’ın Eline Geçti!

Apple iPhone X İnceleme

iPhone X Piyasaya Çıkmasına Günler Kala Pek Çok YouTuber’ın Eline Geçti!

Son Güncelleme tarihi 30 Ekim 2017 by Müşteri hizmetleri

iPhone X, 3 Kasım’da piyasaya çıkacak ancak pek çok YouTuber’ın eline öncelikli olarak geçti. Birbirinden farklı kutu açılımı ve inceleme videoları YouTube’daki yerini aldı bile.

teknik destek

Yaşam tarzı web sitesi Highsnobiety’den Brian Farmer ve Noah Thomas, Animoji’yi, 60 FPS’de 4K video kaydını, Face ID’yi, ön kameradan Portre Modu’nu, kablosuz şarjı ve diğer özellikleri deneyimledikleri beş dakikalık bir videoyu paylaştılar.

Soldier Best olarak bilinen YouTuber Mark Watson, iPhone X’in tasarımını ve performansını övdüğü videosunu kanalında paylaştı. Cihazın kilidini açma ve çoklu görev işlevini yerine getirme özelliklerini inceleyen YouTuber, yeni hızlıca kaldırma hareketine alışılmasının biraz zaman alacağını söylüyor.

BooredAtWork.com’un yönetici editörü Enobong Etteh, iPhone X’in en iyi görünümlü iPhone’lardan biri olduğunu söyledi. Video, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in yan yana karşılaştırmasının yanı sıra Face ID ve Animoji ile gibi özelliklere de değiniyor.

Sam Beckerman, Kanada’nın FASHION Dergisi adına yeni iPhone X’i deneyimlemek için New York’a gitti. Video, Face ID, Animoji ve ARKit gibi cihazın 10 favori özelliğini özetliyor.

New York’taki etkinliğin ötesinde, iPhone X’in birkaç başka videosu bugün YouTube’da yayınlandı. Popular Science, Fransız kanal TheiCollection ve ülkemizden ShiftDelete.net de YouTube kanallarında iPhone X inceleme, kutu açılım videolarını paylaştılar.

iPhone X ön siparişleri, bugün verilen siparişler için beş ila altı hafta arasında gönderilecek ve ilk müşteri teslimatları Cuma günü itibariyle başlayacak. Cihaz, 3 Kasım’da piyasaya çıkacak ve Apple Store, Apple Online Store ve pek çok teknoloji mağazasında oldukça sınırlı sayıda satışa sunulacak.

teknik destek