Şimdi yükleniyor

Karşınızda iPhone X Plus!

iPhone X Plus

Karşınızda iPhone X Plus!

Apple, uçtan uca ekran, yüz tanıma, yükseltilmiş kamera ve diğer özellikleri ile ilk OLED ekranlı iPhone’unu piyasaya sundu ve iDrop News, iPhone X’in geleceğine dönük bir konsept hazırladı.

Konseptte, 5.8 inç OLED ekranlı iPhone X’in 6.4 inç ekranlı hali olan iPhone X Plus ele alınıyor.

teknik destek

Tasarımcı tarafından akıllıca hazırlanan “iPhone X Plus” modelini iPhone X’ten ayıran tek farklılık ekran boyutu. Ekran boyutu dışındaki her şey aynı; TrueDepth kamera sisteminin yer aldığı çentik gibi.

Apple, 2018’de veya daha sonra iPhone X’in daha büyük ekranlı bir sürümünü piyasaya sunmayı planlıyorsa, bu cihazın adının ne olacağı şimdilik belirsizdir ancak iPhone X Plus muhtemel seçenekler arasında yer alıyor.

Apple-iPhone-X-Plus Karşınızda iPhone X Plus!

iPhone X’in piyasaya çıkmasına üç hafta gibi bir süre varken daha şimdiden Apple’ın 2018 ve sonrası için planları hakkında söylentiler duyuyoruz.

iPhone-X-ve-iPhone-X-Plus Karşınızda iPhone X Plus!

Erken gelen bilgilere göre Apple, 2018’de en az iki OLED ekranlı iPhone’u tanıtmayı hedefliyor ve ekran boyutlarını arttırma planı var. Gelecekteki muhtemel ekran boyutu 5.85 inç ve 6.46 inç aralığında. Apple’ın, Samsung Display ve diğer tedarikçilerle birlikte iki cihazı için OLED ekranlar üretmek üzere çalışmalar yapmaya başladığı söyleniyor.

Ayrıca, Apple’ın ekran paneli tedarikçilerinin OLED üretim kapasitesini geliştirmeleri durumunda 2018 veya 2019’da tüm iPhone’larının OLED ekrana sahip olacağı konuşuluyor.

Apple, 2017’de tüm iPhone modellerinde OLED ekran kullanamadı. Bunun yerine, daha uygun fiyatlı olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta standart LCD ekrana yer vermeyi tercih etti.

teknik destek

1 yorum

comments user
sertaç

Zaten iphone x boyutundan daha buyuk bir telefon cıkarmaması imkansız. Sonıucta artık yavas yavas cerceveli tasarımları geride bırakacak ve uctan uca ekranlı olarak sadece tek model ile piyasada olacagını dusunmek cok mantıklı değil apple’ın. Bu yuzden yazıda belirtilen ekran boyutları 3 aşağı 5 yukarı gelecektir 2018 de.

Yorumlar kapalı.