Şimdi yükleniyor

Kırmızı iPhone 7’nin Beyaz Ön Yüzünü Siyaha Dönüştürün!

Kırmızı iPhone 7

Kırmızı iPhone 7’nin Beyaz Ön Yüzünü Siyaha Dönüştürün!

Son Güncelleme tarihi 27 Mart 2017 by Müşteri hizmetleri

Dürüst olacak olursak, Kırmızı iPhone 7 oldukça tarz bir görünüme sahip ancak sadece arka cepheden güzel gözüküyor… Bunun nedeni ise ön yüzünün beyaz olmasından kaynaklanıyor. Ancak bu yazımızda paylaşacağımız yöntemle (PRODUCT)RED Kırmızı iPhone 7’nizin ön yüzünü siyah renkli bir ön yüze çevirebilirsiniz. Böylece Kırmızı iPhone 7’nizin daha güzel gözükeceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca paylaşacağımız ikinci bir yöntem ile, zaten Siyah bir iPhone 7 veya 7 Plus’a sahipseniz onun arka yüzünü nasıl Kırmızı’ya dönüştürebilirsiniz bunu görebilirsiniz.

teknik destek

Ancak paylaşacağımız bu işlem, iPhone 7’nizin içine kadar girmenize neden oluyor. Yani bir iPhone’un içinin açılması ve iç kısımlarında değişiklik yapma noktasında bir tecrübeniz yoksa bu noktadan bunları denemekten uzak durmanızı öneririz. En önemlisi ise, bu yöntemlerden herhangi birisini cihazınıza uygularsanız iPhone’unuz garanti dışı kalcaktır.

Yine de yeterli sayıda YouTuber’ın bu işi başarıyla gerçekleştirmiş olması ve nasıl yapılacağı konusunda rehberlik etmeleri size yardımcı olacaktır.

Bu noktada, en büyük seçenek ise siyah bir iPhone 7’ye sahipseniz onu Kırmızı iPhone 7’ye dönüştürebiliyor olmanızdır. Bu işlem size 10 dolara mal olacak ve yine cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olacaktır. Peki ama nasıl? Bu sorunun cevabını aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

teknik destek