Şimdi yükleniyor

Kırmızı iPhone 7’ye Rekor İlgi!

Kırmızı iPhone 7

Kırmızı iPhone 7’ye Rekor İlgi!

Salı günü Apple tarafından duyurulan Kırmızı iPhone 7 için şu anda sipariş vermek mümkün değil ancak bugün saat 18:01’den itibaren sipariş vermek mümkün olacak. Bu noktada Kırmızı iPhone 7 için ön talepler de alınmıyor değil. Özellikle Çin’de, canlı rengi ile iPhone 7 Special Edition büyük ilgi görmüş durumda. Böylece Kırmızı iPhone 7 ve 7 Plus’ın Apple’ın iPhone satışlarını arttıracağını öngörüyoruz.

teknik destek

Evet, Apple geçtiğimiz günlerde yeni renk seçeneği ile iPhone 7 ve 7 Plus’ı güncelleyerek iPhone 7/7 Plus PRODUCT(RED) Special Edition olarak isimlendirerek önümüze getirdi. Kimisine göre cihazın görünümü oldukça başarılı kimisine göre ise oldukça başarısızdı.

Çin’den gelen ön kayıt bilgilerine göre Kırmızı iPhone 7 ve 7 Plus için şimdiden 350.000 ön kayıt gerçekleştirildi. Yani 350.000 adet ön sipariş verilmemiş olsa da bu kadar kişi cihazı satın almak istediğini gösterdiler.

Çinliler’in Kırmızı iPhone 7’ye olan ilgilerinin asıl nedeni ise Kırmızı renginin Çin kültürü için ayrı bir anlam taşıması yatıyor. Ülke genelinde kırmızı renk iyi şansı ve neşeyi simgeliyor. Ayrıca bildiğiniz gibi ülkenin bayrağının rengi de kırmızı odaklı.

Tüm dünyada sadece 128GB ve 256GB depolama seçeneğiyle satışa sunulacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, Çin’de CNY 6,188’den başlayan fiyat etiketi ile geliyor.

teknik destek