MacOS High Sierra 10.13.3 Beşinci Beta Güncellemesi Yolda (Geliştiricilere Özel)

macOSHigh-Sierra-guncelleme

Uzun zamandır merakla beklenen,MacOS High Sierra Güncellemesinin dördüncü betası resmi olarak apple tarafından Apple Developer Center‘dan veya Mac App Store’daki Software Update seçeneklerinden indirilebilir durumda.

teknik destek

Yeni macOS High Sierra 10.13.3 beta, uygun profili yüklenmiş olarak Apple kullanıcılarına daha kaliteli bir deneyim sunmayı amaçlamıştır

MacOS High Sierra 10.13.3 Yenilikleri Neler Olacak

MacOS High Sierra 10.13.3 güncellemesinin hangi yenilikleri getireceği henüz belli değil, ancak  Büyük bir olasılıkla hata düzeltmeleri ve macOS High Sierra 10.13.2’de ele alınmayan sorunlar için performans geliştirmeleri de içerecek. Ocak ayı içerisinde saptanan ve duyurulan Spectre ve Meltdown açıkları için ek düzeltmeler sunuyor ve başlangıçta macOS High Sierra 10.13.2’de düzeltme yapılması gerekiyor.

Güncelleme ayrıca , Sistem Tercihleri’ndeki App Store menüsünün herhangi bir parola ile açılmasını sağlayan bir hatayı da giderecek .

MacOS High Sierra 10.13.2 güncellemesi yalnızca güvenlik düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanmış ve yeni özellikler eklenmemiştir. Spectre güvenlik açığı için bir düzeltme olacak şekilde güncelleme yayınlanmıştır.

 

 

müşteri hizmetleri