İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pangu iOS 9.3.3 Jailbreak Uygulaması İçin v1.1 Yayınlandı! 1 Yıllık Gömülü Profille Birlikte Kullanılabilir

PanGu ekibi Jailbreak araçları ve uygulamaları için güncellemelerine hız kesmeden devam ediyorlar. En son Apple tarafından kısmi engel ile karşılaşan PanGu ekibi bu engeli aşmak için iOS 9.3.3 Jailbreak uygulamalarına güncelleme verdiler ve uygulamanın v1.1 sürümü kullanılabilir durumda. PanGu iOS 9.3.3 Jailbreak uygulamasının bu yeni sürümünde ek olarak 1 yıllık gömülü profilde mevcut. Bu da Apple’ın profil süre sınırlaması ve engellemesine takılmayacaksınız anlamına geliyor.

[irp posts=”9090″ name=”iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak’in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı”]

iOS 9.3.3 Jailbreak PanGu v1.1

Eğer ki zaten Jailbreak mevcut bir cihaz kullanıcısıysanız yeni sürümü direk edinebilirsiniz. Ancak cihazınızı yeni Jailbreak yapmaya hazırlanıyorsanız v1.1 ile yolunuza devam etmeniz gerekiyor.

PanGu ekibi Jailbreak uygulamasının yeni sürümünde kurumsal profili gömmeyi başarmış durumdalar. Bu da 1 yıl geçerlili olan bir profil ve bunun anlamı 1 yıl boyunca hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız demek oluyor. Apple her ne kadar Çinli ekibin önceki profillerini iptal etmiş olsa da ekip 1 yıllık profili elde etmeyi başarmış durumdalar.

Güncelleştirmeyi almak oldukça basit. Sadece Cydia Impactor son srümünü ve PanGu IPA dosyasının en son sürümünü indirmeniz gerekiyor. İndirme işleminden sonra cihazınızı Jailbreak modunda yeniden başlatın. Daha sonra eski uygulamayı silin ve yeni sürüm v1.1 uygulaması yükleyerek çalıştırın.

Eğer yeni uygulama ve uygulamayı çalıştırdıktan sonra semi-untethered Jailbreak işlemini gerçekleştirmek için 1 yıllık profil aygıtını kontrol edebilirsiniz. İşlemleri gerektiği gibi tamamlarsanız tüm Cydia tweakleriniz yerini koruyor olacaklar.

4 Yorum

 1. okan okan 9 Ağustos 2016

  arkadaşlar ben jb yapmıştım yeniden başlatmıştım pangu jb tıklayıp rest atıp jb aktif oluyordu fakat suan tıkladıgımda atıyor v.1.1 i yüklüyorum olmuyor 9.3.3ü tekrar yükleyip mi yapmam gerekiyor?

 2. zerittette zerittette 5 Ağustos 2016

  ilk kez yapacaklar için diğer videonuzdakileri mi uygulamamız gerekiyor?

 3. İlker Çiftçi İlker Çiftçi 5 Ağustos 2016

  iCleaner Pro tweaki ile temizlik yapınca çalışıyor PP. Dün denedim. Onda da süre var sanırım. Yukarıdaki yöntem garanti gibi

 4. Buğra Aydın Buğra Aydın 4 Ağustos 2016

  Ben ilk çıktiği anda çinceden jb yapmistim simdi 1.1 ile impactor ile guncelleme yapmalimiyim.?
  Mevcut profil ne kadar sure nasil ogrenebilirim.?

Yorumlar kapatıldı.