Safari’yi Kullanarak iOS 9.3.3’ü Jailbreak Yapın! (Bilgisayar Gerekli Değil)

17
iOS-9-3-3-jailbreak

Bu yöntem Apple engellediği için artık çalışmıyor . Jailbreak yapmak için aşağıdaki yazıyı inceleyeniz.

[irp posts=”10042″ name=”Bilgisayarsız iOS 9.3.3 Jailbreak Yöntemi ( %100 Çalışan Yöntem )”]

iOS 9.2 ile iOS 9.3.3 ardındaki versiyonları kapsayan Jailbreak aracı dün Pangu tarafından yayınlandı. Jailbreak bekleyen bir çok iOS kullanıcısı Çince arayüze sahip olsa da sızdırılan Jailbrek aracını kullanarak cihazlarına Jailbreak yapmaya başladılar.

Yöntem iOS cihazlarını bilgisayara bağlayarak yapılırken bugün Totoateam herhangi bir bilgisayar kullanmaya gerek kalmadan cihaz üzerinden Safari’yi kullanarak cihazı Jailbreak yapma yöntemini açıkladı. Yöntem Comex’in ünlü Jailbreakme yöntemine benzer çalışıyor.

Şu anda sadece 64 bit iOS cihazları kapsayan Pangu’nun Jailbreak yönteminin mobile monte edilmiş hali ile iPhone, iPad veya iPod touch cihazınızı bilgisayarsız Jailbreak yapabilirsiniz. Yöntem iOS 9.2 ile iOS 9.3.3 ardındaki versiyonlarda çalışır.

Bilgisayarsız Jailbreak yönteminin aşamaları şunlar:

Adım 1: Cihazınıza iOS 9.3.3’ü yükleyin. Eğer ki iOS 9.32 veya eski bir iOS sürümünü kullanıyorsanız direk güncelleme ile iOS 9.3.3’e geçiş yapabilirsiniz. iOS 10 kullanıyorsanız da yazılımınızı downgrade yapın.

[irp posts=”8599″ name=”iOS 10’dan iOS 9.3.3’e Nasıl Dönülür?”]

Ayrıca Jailbreak işlemine başlamadan önce Touch ID / Parola varsa kaldırın. iPhone’umu Bul, iTunes, iCloud gibi servis ve uygulamalarını kapatın.

Adım 2: Safari web tarayıcısından buradaki adrese tıklayın.

Alternatif link

http://onlinejailbreak.com

Adım 3: Karşınıza bir açılır ekran gelecek. Bu ekran üzerinden Install/Yükle seçeneğine dokunun ve PP adlı uygulamanın yüklenmesi için bekleyin.

Adım 4: PP uygulaması ana ekranda göründükten sonra cihazınızın Ayarlar > Genel > Profil menüsüne gidin ve Device Management and Trust the certificate from AKRAM AL NEAMI BUILDING MATERIALS TRADING CO (L.L.C). sertifikasına “Güven” diyerek devam edin.

Adım 5: Şimdi ana ekran üzerindeki PP uygulamasına tıklayın ve bildirim almak istiyor musunuz şeklinde gelen uyarı ekrana evet/tamam diyerek devam edin.

Adım 6: Şimdi PP uygulamasında büyük bir daire ekrana gelecek ve yükleme süreci başlayacak. Cihazınızı bu adımda kilitleyin.

Adım 7: Yükleme işlemi tamamlandığında cihazınızın başarıyla Jailbreak olduğuna dair bir bildirim gelecek. Ardından uygulama Cydia için ortam hazırlamaya başlayacaktır. Bu işlem tamamlandığında cihazınız otomatik olarak yeniden başlayacaktır ve Cydia yüklü olarak gelecektir.

İşte hepsi bu kadar! Mac veya diğer bilgisayarlara ihtiyaç duymadan cihazınızı Jailbreak yaptınız! Kutlarız 🙂

Cihazı kapatıp acınca cydia çalışmazsa işlemleri baştan yapın.

Son güncelleme:

17 YORUM

  1. Bende çok uzun bir konu var umarım yanıt verirsiniz jailbrek yapmıştım telefonuma aynı bu siteden sonra 1 hafta felan memnuniyetle kullandım ancak sonra tweakler yüklüyordum cihaz birden safe mod denilen bir şey aldı internetten araştırdım sorunlu tweaki kaldırın yazıyordu girdim cydia ya hepsi güvenilirdi bir tane şüphelendiğim vardı sil e bastım bu cydia nın bilmemnelerinden biri diyodu ama çok şüphelendim sildim sonra cydia silindi kafayı yedim safe mod dan bi yöntemler çıktım fakat cydia yok-jailbreakli şuan tweak uygulamalarına girmiyor tekrar cydia yı yükleyeyim dedim yine safe moda aldı çıktım ne yapsam ne etsem safe modu iptal edemiyom !! — İphone 5s — İos 9.3.3

  2. Yeni link var imohkles .com/pangujb sahte değil belki spama düşer diye ayrı yazdım siz boşluğu silin install deyin buradakilerin aynısı yapın

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.