İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Telefonsuz Çalışan Oculus Go Geliyor

Facebook’un geliştirici konferansı olan F8 konferansında konuşma yapan Mark Zuckerberg yaptığı açıklamada Oculus GO’nun bağımsız çalışan sürümünün satışa çıktığını açıkladı. 

teknik destek

Apple’ın Arttırılmış Gerçeklik Başlığı 8K Çözünürlüğe Sahip Olacak

Sanal gerçeklik teknolojisinin öncü firmalarından birisi olan Oculus Rift bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda Facebook tarafından satın alınmıştı. Çalışmalarına Facebook çatısı altında devam eden Oculus Rift’in bağımsız sanal gerçeklik gözlüğü Oculus GO hakkında yeni gelişmeler bu sabah gerçekleşen F8 Facebook Geliştirici Konferansı’nda paylaşıldı. 

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Oculus Go’nun satışa çıktığını açıkladı. Oculus’un geçtiğimiz aylarda tanıttığı ancak satışa çıkartmadığı Oculus Go gözlüğü uygun fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. 1.000’den fazla uygulamayla birlikte gelen Oculus Go, Oculus’un en çok sevilen Oculus Rift gözlüğünün tasarımına benzer bir tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor. 

Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekiyor!

2.560 x 1440 piksel çözünürlüğüne sahip 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Oculus Go’da Qualcomm’un Snapdragon 821 işlemcisi bulunuyor. 3.5 mm kulaklık girişinin de bulunduğu Oculus Go gözlüğü herhangi bir cihazdan bağımsız olarak VR içerikleri oynatabiliyor. 32 GB dahili depolama alanına sahip olan modelinini 199 dolardan satışa çıktan Oculus Go’nun 64 GB dahili depolama alanına sahip olan modelini 249 dolara satın alınabiliyor. 

müşteri hizmetleri