Şimdi yükleniyor

Tik tok hesap açma Android iPhone 2019

Tik tok hesap açma Android iPhone

Tik tok hesap açma Android iPhone 2019

Son Güncelleme tarihi 31 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

Tik tok hesap açma dan önce kısa bir bilgilendirme yapalım. TikTok, bir iki yıldır çok tutulan uygulamalardan biri oldu. Bu yıl çokça indirme sayısına ulaşılan uygulama git gide hızla büyüyor. Tabi ilk zamanlar bu büyümeyi tetikleyen en büyük etken büyük reklamlar bütçesiydi. Her alanda reklamlarına denk gelinen Tik Tok Türk kullanıcılarının da dikkatini çekmeyi başardı.

teknik destek

Tik Tok’ un üretici menşei Çin. Farkında mısınız bilmem ama Çin normalde birileri için bir şeyler üretir. Ama bu aralar kendi markalarını tüm dünyaya duyurmayı başardılar. Bunlar arasında Tik Tok önemli rol oynuyor.

Yeni sosyal ağınız TikTok’ u kısaca anlatmak gerekirse, kısa kısa eğlenceli videoların yer aldığı aktif bir video paylaşım platformu. Özelliklerinde yer alan ses ve görüntü efektleri ile kolayca etkili videolar çekebiliyorsunuz.

Tik Tok, Facebook’ a ve Instagram’ a kafa tutuyor. Yeni uygulama çıktı ve yayıldıktan beri Facebook’ tan video izleyen belli bir kesimde kaymalar oldu. Bundan ki Facebook bir dizi yenilikler üzerinde çalışmalara başladı.

Tik-tok-hesap-acma-Android-iPhone-2 Tik tok hesap açma Android iPhone 2019

Tik Tok hesap açma nasıl yapılır?

Tik Tok hesap nasıl açılır? Tik Tok üye olmadan kullanılabiliyor. Yani Tik Tok hesap açmadan da videoları izleyebiliyorsunuz. Beğenme veya yorum yapamıyorsunuz. Tik Tok hesap açmak istiyorsanız ilk önce uygulamayı resmi telefon mağaza uygulamasından indirin. Tik Tok Android telefonlar için Google Play Store’ yi kullanın. iPhone içinde Apple Store yani App Store kullanın. 

Tik Tok uygulamasını indirdiyseniz isterseniz e-posta adresinizi kullanarak hesap oluşturabilirsiniz. Bunun dışında cep telefon numarasıyla hesap açma, instagram veya Facebook ile bağlanarak hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınız varsa giriş yapma profil simgesiyle gerekli hesap ayarlarını yapabilirsiniz. Detaylar https://www.andronova.net/nasil-yapilir/tiktok-hesap-acma-tik-tok-indirme-h3216.html

Tik Tok kaydolma sorunları ve şikayetleri için yorumlarınızı bekliyoruz.

teknik destek

1 yorum

comments user
Svgr

2. Hesap 2.ciii

Yorumlar kapalı.