Şimdi yükleniyor

TikTok hesabımı bağlayamıyorum banlandım mı?

TikTok hesabımı bağlayamıyorum banlandım mı?

Son Güncelleme tarihi 30 Mart 2021 by Teknoloji Haber

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan sosyal ağ uygulamalarının zaman zaman kronik hale gelmiş sorunları olabiliyor. Her sene kesinlikle yaşanan iki eli geçmeyen bilindik problemler vardır. Her yoğun kullanılan şeyin muhakkak eksi yanları olur ve büyüdükçe yenileriyle karşılaşılır. Bu içeriğimizde ise TikTok hesabımı bağlayamıyorum hatasından söz edeceğiz.

teknik destek

Hesabım bağlanmıyor, herhangi bir banka hesabı eklerken veya başka bir hesapla bağlantı yaparken yaşanan soruna diyebiliriz. Tabi o an için yaşananın geçici olup olmadığı önemli olacaktır. Başkalarında var mı bakmandan yapılan işler kardan çok zarar oluşturacaktır.

Hesabın banlanması sorunu

TikTok ban cezası, çoğunlukla hile, kural dışı işlemler, topluluğa aykırı işler ve şikayetlerin sonucu ortaya çıkar. Bazen geliştirici bildirir bazen de bildirmeden ceza uygulanır ve anlamazsınız.

Hesabınıza erişiminiz varsa hesap bilgileri alanında bir şeylerin değiştirilmesi gerekiyor. Kayıt etmek istediğinizde uyarı alıyorsanız engel veya bir aksaklık yaşanıyor olabilir. O zaman TikTok’ un bildirim seçeneğini kullanarak dönüş isteyiniz.

Haksız şekilde yapılan spam bildirimleri veya şikayetlerin yoğunluğuna göre bir geçici önlem amaçlı yaptırım uygulanabilir. Yine itiraz edilerek incelenmesi istenilir. Ama haksızsanız o zaman verilen günün dolması beklenir. Kaç gün olduğu yazmıyorsa bilgi isteyebilirsiniz.

Yapılan paylaşımlardan dolayı uygulanan kısıtlamalar

Çok az kişinin denemiş olduğu ve sonucunun olumlu olduğu söylenen bir bilgiye göre yapılan paylaşımlardan kaynaklı olma durumundan dolayı uyarıdan önce yaptığınız işlemlerin gözden geçirilmesi ve tweet’ lerin kaldırılmasından 3 gün sonra kendiliğinden sorunun çözüldüğü söyleniyor.

  • Virüslü içerik veya başkalarının tweet’ leri sorunlu ise retweet yapmışsanız yine etkilenebilirsiniz.
  • Telif konularında şirketler çok hassastır ve direk yaptırım uygularlar.
  • Diğer aklımıza gelenleri aşağıya ekliyoruz.
  • Aşırıya kaçılan paylaşımlar veya yorumların olması.
  • Şikayet alınması veya şüpheli görülen hesapların incelenmesi.
  • Profilinizde eksik olanların doldurulması ve başka giriş yöntemi eklenmesi.
  • Banka hesabımı ekleyemiyorum diyenlerin başka bankadaki hesabını denesin.
  • Farklı internet ve telefonlarda denenebilir.

TikTok-baglama-sorunu TikTok hesabımı bağlayamıyorum banlandım mı?
TikTok hesabımı bağlayamıyorum banlandım mı?
teknik destek

1 yorum

comments user
Emrah

Birden kapandı sonra açılmadı