TikTok müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim

TikTok telefon numarası olmadığını peşin peşin ilk satırda belirtmek istedik. Şikayet etmek ve çok sayıda sorunların bildirimi için kullanabileceğiniz formlar yer alabiliyor. Burada ne yapılması gerektiğini genel şekilde anlatacağız. Yazıdaki 11858 çoğu teknolojik sorunlarında danışmanlık hizmeti vermekte ve TikTok müşteri hizmetleri yerine iletişim adresleri için alternatif yöntemleri sizlerle paylaşacağız.

müşteri hizmetleri
yardım alma

Video paylaşımda lider uygulamalardan biri olan Tik Tok’ un hızlı yükselişini ilk reklamlara borçlu olduğunu biliyor musunuz? Büyük bütçelerle her platforma girmeyi başardı. Sonra ne mi oldu dersiniz?

Küçükten büyüğe çok sayıda kullanıcıya kısa yoldan ulaştı ve adını duyurduktan sonra reklamları kıstı. Şimdi kendisi önemli reklam paraları alıyor.

Büyük ağların büyük sorunları olur. Hesap açılmıyor veya video şikayetleri gibi çok sayıda sorunu ileteceğiniz bir muhatap ararsınız. Uygulama kendine çoğu ülkede yer buldu. Ama desteği yetersiz görülmekte. Peki Tik Tok iletişim için neler yapılabilir?

TikTok çağrı merkezi arayanlar

Boşuna zaman harcamayın TikTok telefon numarası veya destek hattı gibi resmi bölümler bulunmamakta. Bir şeyi iletmeniz içim dahi zorlama yollar denenmekte. Çok kolay destek talebini ileteceğiniz bir arayüzü bulunuyor ama sıkıntılı bir yardım bölümü bulunuyor.

Peki TikTok şikayet hattı yoksa ne yapmalıyım? İki seçeneğiniz var biri TikTok iletişim olarak kullanılan e-posta adresine mail atmanız ve diğeri de uygulamadan sorun bildirimini yapmanız.Profili gösteren simgeye dokunun ve yukarıdaki üç noktayla devam edin.

 1. Problemi iletmek için rapor et ile devam edin.
 2. Aşağıdakilerle karşılaşacaksınız. Sizinle alakalı ya da benzer bir seçeneğe dokunup devam edin.
 3. Alakalı bir başlık ve alta başlığa dokunun ve ilgili bildiriminizi yapınız.
 4. Ek açıklama ve görsel ekleme alanları bildirimde yer alabiliyor.
 5. Gönderimden sonra duruma göre bir üç gün sonra bir daha talep oluşturulabilir.

Mesela son seçenek geri bildirimim var demek. Onla devam edelim. Tekrar aynı yazı çıkınca dokunup ekrana gelen “What is your feedback” yani geri bildirimin ne olduğu şeklinde. Ama artık hemen hemen çoğu adımlar Türkçe olarak yer alıyor.

Tik-Tok-iletisim-telefon-numarasi-yok-3

TikTok müşteri hizmetleri
Tik-Tok-iletisim-telefon-numarasi-yok-4
TikTok müşteri hizmetleri

Tik Tok şikayet etme veya sorun bildirim e-posta

Reklam, basınla ilgili iletişim, genel tüm talep ve sorunlar için mail adresi bulunuyor.

Bildirim ekranında Türkçe yer almadığından İngilizce devam etmiştik. Burada da durum aynı ve İngilizce olarak mail atmamız gerekiyor.

Basınla ilgili pro@, reklam advertise@, sorun bildirimini ve yanıt alamadığınız durumlarda şikayet etmek için info@ tiktok.com’ a mail atın.

Uygulama üzerinden iletişim seçeneklerinde;

 • Şifre unuttum durumları için ilgili bölüm
 • Hesaba girilmeye çalıştığınızda hata alıyorsanız
 • Video yükleniyorsa
 • Uygulama açılmıyor veya çalışmıyorsa
 • Telif haklarıyla ilgili bir durum varsa
 • Kod ve doğrulama gelmiyor ise

gibi çok sayıda başlıklı konulara çözümü bu bölümden ulaşacaksınız.

E-posta gelmeme gibi problemlerin daha çok Hotmail hesaplarında sık görülebiliyor. Gmail, Yandex ve Yahoo’ da az sayıda sorun çıkmakta. İncelemek için kapsamlı analize ihtiyaç duyulabilir.

müşteri hizmetleri

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.