TikTok para çekemiyorum çekme işleminiz iptal edildi

TikTok para çekerken işleminiz iptal edildi uygulamadan ayar ve gizlilik alanına girip “Bakiye” ve sonrasında “İşlemler” kısmını kontrol etmeniz isteniyorsa tahmini doğrulamayla alakalı bir şeyler var.

müşteri hizmetleri

Çok sık görmediğimiz bu sorunun ilk aklımıza gelen nedeni kişinin hesabında doğrulanması gereken bir şeylerin olduğu. Tabi hesabına bir kısıtlama uygulanmamışsa.

Para kazanmak için jeton sistemi kullanılıyor. Bağış olarak hediye edilen jetonlar paraya dönüşüyor. İşte kontrol edilecek seçeneklerden biri bu yer olacak.

Paramı neden çekemiyorum?

  1. Test etmek adına hesabınızda bir şeyleri değiştirmeye çalışınız. Örnek açıklama kısmına bir şey yazın ve kayıt etmek istediğinizde bir uyarı alınıyor mu bakınız. Bu hesabınızla alakalı problemlerde çıkacaktır. Hesabın şikayetle kısıtlanması, geçici bir sıkıntı ve doğrulama gereken durumlarda çıkabilir.
  2. Uygulamanın yeni sürümüyle gelen bir sıkıntı olabilir. Örnek kullanılan cihazla sürümle alakalı bir şeylerin ters gitmesi. Eski bir versiyonu kurunuz.
  3. Eklenen bankayla veya hesabınızla alakalı olabilir.
  4. Anlık problemler olabilir.
  5. Telefonla alakalı sıkıntılarda başka cihazla denenmesi.
  6. Bilgisayardan hesabınıza girip kontrol etmeniz.
  7. Pro hesabına (İşletme) geçip varsa sıkıntıyı böyle çözmeniz. Tekrar bireysel’ e dönebilirsiniz.
  8. Tik Tok’ a iletmek için ayarlardan rapor kısmını kullanmanız.

Çoğunun destek talebini gönderdiğini lakin dönüşün olmadığı söyleniyor. Biz burada tekrar 3-4 gün geçerek başvurulmasını öneriyoruz.

Hesabınız kısıtlanmışsa yani ceza almışsanız bir çok işlemi yapmanız engellenebilir.

TikTok para çekme işleminiz iptal edildi

Banka hesabımı ekleyemiyorum sorunu yaşayanların dikkat etmeleri gereken önemli bir nokta sık yapacağınız işlemler sızı belli bir zaman işlem yapmanıza engel olacak.

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. Merhaba Banka hesabına ekledim yalnız para çek işlemi çıkmıyor hesapla alakalı hiçbir sorun gözükmüyor güncel bakiyeye giriyorum asgari tutar yetersiz diyor ne yapmam lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.