Şimdi yükleniyor

TikTok para kazanma açılmıyor sorunu

TikTok para kazanma açılmıyor sorunu

Son Güncelleme tarihi 7 Şubat 2022 by Teknoloji Haber

teknik destek

İçeriğimizde TikTok para kazanma açılmıyor olası sebeplerinden bahsedeceğiz. Önerilerimizin bir kısmı genel için geçerli değildir.

İnternet üzerinden gelir elde etmek için gerekli araştırmaları yapanların karşılaştığı en büyük sıkıntı para kazanmanın açılmaması ve diğer bir sorunda para çekememe problemleri. Şikayetlere baktığınızda çokça konu için yorum yapanlar olmuş.

Aşağıya gelir etmeye yönelik kısa bir açıklama ekleyeceğiz ve devamında para kazanmayı açamıyorum şikayetlerinde ne yapılacağından söz edeceğiz.

Sanal ortamda para kazanmak

Yazı yazarak, reklam izleyerek, yorum yazarak veya anket doldurarak para kazananlar her dönem olmuştur. Lakin bu gibi kazançlar genelde harçlık niyetli yapılmakta. Tabi firma düzeyinde iş yapanlar bu örneğe dahil değil. Sosyal medya araçları kişilerin ilgi alanlarına göre çalışmaları ve bu sayede de yüksek verim almaları para kazanmanın önünü açan en büyük etkendir. Uzun vadede geleceğe yatırım yaparak para kazanmanın yanı sıra acil para kazanmak isteyenlerin de iş bulabileceği internet sayesinde çalıştığınızın karşılığını alırsınız. Rahat bir ortamda, kahvenizi yudumlarken para kazanabileceğiniz internet sayesinde bilgilerinizi de geliştirebilirsiniz.

İnternet kullanımı her geçen yıl hızla artmaktadır. Yapılan araştırmalara göre akıllı telefon kullanımının da çok küçük yaşlara düşmesi ve hatta yediden yetmişe herkesin kullanması, evden para kazanma sektörünün önünü bir hayli açmıştır. Çeşitli iş imkanlarının var olması ve kişinin isteği doğrultusunda ilgisini çeken işle uğraşması para kazanmada verimi arttıran en önemli unsurdur. Dolandırıcılık gibi tatsız olaylar yaşansa da dikkatli ve bilinçli bir internet kullanımı para internetten para kazanma konusunda çokça önemli bir husustur.

Amacınız internetten para kazanmak ise ve bu doğrultuda araştırmalar yapıyorsanız ilgi alanınıza yönelik kategorileri ve her türlü bilgiyi internetten ulaşabilirsiniz.. Doğru yöntemlerle ve bilinçli bir kullanımla internet sayesinde her zaman ekmek yemek mümkündür.

TikTok para kazanma neden açılmıyor

Neden para kazanmayı açamıyorum yazanların önce hesaplarındaki eksik alanların ve son yapmış olduğu işlemlerin incelenmesi gerekiyor. Net şu yapılırsa çözülecek diyemiyoruz. Lakin adımların düzgün uygulanması bir yol sunacak.

  • Ağın gereksinimlerini karşılayamayan hesapların yayın hakkı bulunmuyor.
  • Şüpheli oluşan hareketlerde bir engel getirilmesi mümkün.
  • Hesabınızdaki eksik alanların doldurulması gerekiyor. Artı doğrulanması gereken alanların incelenmesi gerekiyor.
  • Çekme veya hesap bilgisi eklemek istediğinizde kullandığınız cihaz ve banka ile ilgili problemler.
  • Doğrulamaya ihtiyaç duyulan hesaplar.

Kontrol ettikten sonra test adına profil alanına girilmesi gerekiyor. Ceza alınan kişilerin belli bir süre işlem yapmaları durdurulur. Ekrana gelen uyarı bazen sistemdeki herhangi bir hata mesajı gibi çıkabilir.

Yaptırıma uğrayan hesaplardaki bilgilerin değiştirilmediği zamanlar oluyor. Örnek hakkınızdaki alana bir kaç kelime yazdığınızda kayıt ettiğinizde işlem engeli çıkması mümkün.

Uygulama problemleri

Çıkan güncellemeler, kullanılan cihazların çok eski olması, benzeri başka bir uygulamanın çakışması ve dahası.

Hesabınızı test ettiğinizde eğer başka bir telefondan sorunsuz kullanım yapılıyor ise, sıkıntılı telefondan uygulamayı kaldırın, tekrar kurun ve devamında aynı şekilde uyarı çıkıyorsa bu seferde eski TikTok sürümlerinden birini kurum deneyin.

  • Ayarlar alanına girin ve uygulamalar yazılı bölüme geçin,
  • TikTok’ u bulun ve önce önbelleğin temizlenmesini yapın,
  • Güncelleme kaldırmayla alakalı seçeneğini çalıştırın ve duruma göre diğerlerini de kullanın.

Unutmadan hesabınızı işletmeye çevirerek sistemsel aksaklıkları çözebilirsiniz. Olumlu sonuç alanlar istediğinde tekrardan bireysel olana döner.

TikTok-para-kazanma-acilmiyor TikTok para kazanma açılmıyor sorunu
TikTok para kazanma açılmıyor sorunu

teknik destek