Şimdi yükleniyor

TikTok silinen taslaklardaki videoları geri alma

TikTok silinen taslaklardaki videoları geri alma

TikTok silinen taslakları geri alma gibi bir çözüm var mı şeklinde arayışlar için belki iş görür diye yazmak istediğimiz önerilerimiz var. Taslaklar neden silinir bilmek isteyenlere de bir cevabımız olacak.

Öncelikle bir şey yapmadan önce yapacakların nelere neden olacağını iyi araştırmanız gerekiyor.

teknik destek

Silinmeye neden olan temel husus TikTok uygulamasının cihazdan kaldırılmasıdır. Bir başka sebep ise gelişmiş bir temizleme uygulaması kullanılmışsa ve taslaklar cihaza kaydediliyorsa silinir.

Bu ağ için destek kısmında bu yıl önemli değişimler görüldü. İngilizce olan kısımlar Türkçeleştirildi ve daha geniş destek alanları eklendi. Önerilerimizden sonra isteyen bir destek talebini gönderebilir.

Ne yapabilirim sorunuza cevap:

  1. Bir çok platformda bir ağdan alınmış paylaşımlar karşımıza çıkabiliyor. Birde videoları otomatik çeken video siteleri de var. İşte bunlar üzerinden araştırılabilir.
  2. Bir başka denenecek adım ise profile girip kalp işaretine dokunularak içeriğe ulaşma. Silinen burada yer alıyorsa üzerine basılı tutun ve videoyu kayıt ediniz. Siyah bir ekran çıkacaktır.
  3. İçerikler telefonun önbellek kısmında yer alabilir. Cihazdan da silindi ise veri kurtarma yazılımlarıyla işlem yapılabilir.

Destek talebinin iletilmesi için:

Hesabında sorun olamayanlar için profil üzerinden noktalı alandan rapor et seçeneğinin kullanılması.

Soru olan simgeye dokunulur → bir başlıkla devam edilir → varsa alt seçenek seçilir → metin yazılacak alana detaylar yazılır.

Gönderilen başvuruya bir hafta içerisinde dönüş olmamışsa o zaman belli gün aralığında tekrar tekrar aynı talep gönderilir.

TikTok-taslaklar-3 TikTok silinen taslaklardaki videoları geri alma
TikTok silinen taslaklardaki videoları geri alma
teknik destek

1 yorum

comments user
İKRA

Taslaklardaki videomu geri getirme