Loading Now

Tüm iPhone X İnceleme Videoları!

iPhone X

Tüm iPhone X İnceleme Videoları!

Son Güncelleme tarihi 1 November 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple, iPhone X incelemelerine yönelik engellemesini 24 saatten daha kısa bir süre önce cihazlarını birçok medya kuruluşuna göndermesinden sonra kaldırdı. AppleFoni olarak, şimdiye kadar YouTube’da yayınlanan pek çok iPhone X ilk izlenim ve inceleme videolarını mümkün olduğunca seçici davranarak bir araya getirdik.

teknik destek

İncelemelerin tamamında iPhone X’in tüm özelliklerine daha yakından bakılıyor. Uzman editörler tarafından tasarımsal ve yazılımsal olarak ele alınan iPhone X, diğer iPhone modelleriyle de kıyaslanıyor.

İncelemeyi yapanların ortak görüşü ise iPhone X’in kesinlikle takdire şayan bir cihaz olduğu yönünde ki gerçekten de öyle. iPhone 8 ve 8 Plus’a kıyasla oldukça yenilikçi bir tasarımla ve donanımsal yeniliklerle gelen iPhone X, bu yüzden zaten 2017’nin amiral gemisi olarak görülüyor.

iPhone X, 3 Kasım’da 55 ülkede satışa çıkacak ve şu an bu ülkelerde ön sipariş ile satın alınabiliyor. Premium iPhone modelinin Türkiye çıkış tarihi henüz belli değil. Muhtemelen önümüzdeki ayın sonuna doğru satışa çıkacaktır diye düşünüyoruz.

iPhone X İnceleme Videoları

teknik destek