Şimdi yükleniyor

Ünlü Dergi, Yeni Sayısının Kapağını iPhone 7 ile Oluşturdu

iPhone 7 Plus Kamera

Ünlü Dergi, Yeni Sayısının Kapağını iPhone 7 ile Oluşturdu

Son Güncelleme tarihi 18 Nisan 2017 by Müşteri hizmetleri

Ünlü yemek tarifleri, yemek trendleri ve haberleri dergisi Bon Appétit, yeni sayısının kapağını oluşturmak için iPhone 7’yi kullandı. Derginin en yeni sayısında, Billboard ve Condé Nast Traveler gibi diğer ünlü dergilerin daha önce yaptığı yaptığı yapılmış ve kapağının oluşturulması için iPhone’la çekilen fotoğraf kullanılmış.

teknik destek

Zaten Bon Appètit, geçtiğimiz seneki bir sayısıda dahil olmak üzere, pek çok kez iPhone ile çekilen fotoğraflarını dergisinde kullandı. Ancak ilk defa iPhone ile çekilen fotoğrafı düzenlemek ve fotoğrafa eklemeler yapmak için iPhone 7 Plus kullanıldı.

iPhone-Dergi Ünlü Dergi, Yeni Sayısının Kapağını iPhone 7 ile Oluşturdu

Dergi çalışanlarından birisinin TechCrunch’a yaptığı açıklamada, iPhone’un taşınabilirliğinden ve kullanım rahatlığından bahsediliyor. Derginin kapağındaki fotoğrafı düzenlemek için ise VSCO uygulaması kullanılmış. VSCO ile yapılan düzenlemeler tümüyle yeterli bulunmuş ve hiçbir şekilde bilgisayar ortamından destek alınmamış.

Derginin yaratıcı yönetmeni Alex Grossman, fotoğraf ve seyahat arasındaki yakın ilişkinin göz önüne alındığında, Mayıs sayısı için iPhone ile çekilen bir fotoğrafın kullanılmasının oldukça mantıklı olduğunu söylüyor. Grossman, iPhone 7’nin kamerasının oldukça başarılı olduğunu ve doğru koşullarda kullanıldığında, 25.000 dolarlık DSLR ile tamamen eşdeğer olmamasına rağmen yüzde 99,9 benzer başarıyı gösterdiğini söylüyor.

Apple, Bon Appétit dergisinin bir reklamvereni konumunda ve derginin Mayıs sayısının arka kapağında, kapak resminin iPhone ile çekildiği belirgin bir şekilde vurgulanıyor.

teknik destek