İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

watchOS 2.2 Beta 3 ve tvOS 9.2 Beta 3 Yayınlandı

Apple bugün geliştiriciler için iOS 9.3 Beta 3‘ü yayınlamasıyla birlikte Apple Watch için watchOS 2.2 Beta 3‘ü ve tvOS 9.2 Beta 3‘ü de yayınladı.

Apple Watch için yayınlanan watchOS 2.2 beta ile birlikte pek çok yeni özellikle saate ve iPhone uygulamasına getirilmiş durumda. özellikle iPhone ile tek Apple Watch eşleştirme sınırı kaldırılmış durumda. Artık iPhone’unuzla istediğiniz kadar Apple Watch’ı eşleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Apple Watch için Harita uygulaması üzerinde geliştirmeler yapılmış durumda.

Artık Apple Watch üzerinde Harita uygulaması daha da geliştirilmiş durumda ve çok daha fazlasını yapabilmenize olanak tanıyor.

Apple TV tarafında ise geliştiriciler için tvOS 9.2 beta 3 yayınlanmış durumda. tvOS’un sadece dördüncü nesil Apple TV’yi desteklediğini belirtelim. Bu sebeple tvOS 9.2’nin sadece dördüncü nesil Apple TV için yayınlanacağını söyleyebiliriz.

tvOS 9.2 ile birlikte yeniden tasarlanmış Podcast uygulaması kullanıma sunuluyor. tvOS 9.2 ayrıca iPhone, iPad ve Mac üzerinde benzer klasörler oluşturarak uygulamaları veya kanalları düzenlemenize olanak tanıyor. tvOS 9.2 ile birlikte daha düzgün ve kişiselleştirebilir klasörlerin hayatımıza gireceğini belirtelim.