watchOS 3 Beta 3 ve tvOS 10 Beta 3 Yayınlandı

watchOS-3

Apple geliştiriciler için watchOS 3 ve tvOS 10 için en yeni beta sürümlerini yayınladı. Şirket yeni hata düzeltmelerini ve yükseltmelerini içeren yeni watchOS 3 beta 3 ve tvOS 10 beta 3’ü yayınlamış durumda. Beta güncellemeleri geliştiriciler için kullanılabilir.

teknik destek

watchOS 3 beta 3 bir dizi yeni özelliklerle birlikte geliyor. Büyük ölçüde işletim sistemi ve üçüncü parti uygulamalar için bazı önemli performans iyileştirmeleri geliyor. watchOS 3’ün bir parçası olan yeni özelliklerinden Kontrol Merkezi, Dock, yeni saat yüzleri, arka planda uygulama yenileme ve daha fazlası için API’ler geliştiricilerin kullanımına sunulmuş durumda.

watchOS 3 beta 3’ü Apple Watch’unuza OTA yolu ile yüklemek için Apple’ın geliştirici merkezinden konfigürasyon profilini yüklemeniz gerekmektedir.

tvOS 10 beta 3’de şu anda geliştiriciler için kullanılabilir. tvOS 10’un son betasında da yeni özellikler geliyor. tvOS 10 beta sürümü sadece 4. nesil Apple TV için mevcut ve kullanılabilir. OTA güncellemesi yolu ile cihazınızı güncellemek için geliştirici merkezi üzerinden konfigürasyon profilini yüklemeniz gerekiyor.

müşteri hizmetleri