Şimdi yükleniyor

wwwhalkmobil.com nedir doğru mu?

wwwhalkmobil.com nedir doğru mu?

wwwhalkmobil.com nedir doğru mu?

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Halkbankgece wwwhalkmobil.com nedir? Twitter’ da reklam olarak çıkan bir paylaşım çok büyük tehlikeyi ortaya çıkarıyor. “25000 TL parapara hediye” diye dolandırıcılık yöntemine reklamla desteklenmiş oldu. Twitter inceleme yapmadan dolandırıcılık reklamının yayınlanmasına izin verdi.

teknik destek

Twitter’ da dolandırıcılık reklamı dolaşıyor!

Twitter’ da karşılaştığımız sponsorlu bir reklamda halk bankası yeni internet şubesine ilk giren 10 bin kişiye sorgusuz 25 Bin TL verileceği yazılıyor. Yani bunu aklı başında okuyan kişi ne kadar saçma bir tanıtım olduğunu anlamıştır.

wwwhalkmobil.com-nedir-dogru-mu-5 wwwhalkmobil.com nedir doğru mu?
wwwhalkmobil.com nedir?

Halkbank adını kullanarak çok sayıda dolandırıcılık yöntemleri çıkarıldı. 1-2 Ayda bir karşılaşılabiliyor. Biz bu zamana kadar WhatsApp ve SMS mesajlarıyla bu dolandırıcılık paylaşımlarına denk geldik. Ama bu başka bir hal almış durumda. Facebook ve Twitter gibi büyük sosyal ağlarda paylaşımlarına da denk gelinen dolandırıcılık yönteminde bir çığır açtılar. Twitter’ da wwwhalkmobil.com dolandırıcılık reklamları dolaşıyor.

wwwhalkmobil.com-nedir-dogru-mu-2 wwwhalkmobil.com nedir doğru mu?

Halkbankgece wwwhalkmobil.com dolandırıcılığı
wwwhalkmobil.com-nedir-dogru-mu-3 wwwhalkmobil.com nedir doğru mu?

wwwhalkmobil.com Twitter reklam şikayeti

Twitter’ a bu reklamı şikayet ettik. Ama reklamın kontrolsüz yayınlanması büyük ihmalkarlık.

Twitter wwwhalkmobil.com reklamı yayınlıyor! Bu reklamı nasıl oluyor da incelemeden onay veriyorlar. Göz göre göre meşru hale bürünüyor.

@halkbankgece şeklindeki Twitter reklamına dikkat ediniz. Halkmobil. com dışında başka uzantılarla da web siteleri açıp yine devam edecekler. Büyük ihtimal aynı kişiler fark edildiğini anlayıp başka web sitesi adıyla kaldıkları yerden devam edecekler. www.applefoni.com’ dan uyarı!

teknik destek