Şimdi yükleniyor

Akıllı saat telefon olarak kullanma

Akıllı saat telefon olarak kullanma

Akıllı saat telefon olarak kullanma

Son Güncelleme tarihi 10 Mart 2019 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Kullananlar için, akıllı saat telefon olarak kullanma zor oluyor mu? Bize göre telefonla görüşmek istediğinizde muhakkak kulaklık olması gerekiyor. Akıllı saatte Bluetooth kulaklık olmadan olmaz gibi duruyor. Arama yapma özellikle numara çevirirken biraz zor olabiliyor. Birde ses olayı yani biraz sesli bir ortamda kulaklık olmadan ne bir video izlenebilir ne de görüşme yapılabilir. Tabi kaliteli saatlerde bu olay biraz daha az olacaktır.

Bu aralar akıllı saatlerin satışları iyi gibi duruyor. Özellikle çocuklar için alındığını söyleyebiliriz. Çocuklar için illa telefon kullanımı gerekiyorsa, akıllı saat telefon olarak kullanma ebeveynler için daha iyi olabilir.

Akıllı telefon piyasası gün geçtikçe büyüyor ve ilerleme kaydediyor. Bu durumun en büyük etkenleri arasında piyasada birbirleri ile ciddi rekabet halinde olan firmalar bulunuyor. Yaklaşık 12-13 yıllık bir geçmişi olan akıllı telefonların çıktığı ilk günden günümüze kadar geçen süre boyunca kat ettikleri mesafe takdire şayan bir durum fakat bu kadar ilerleme kendi içinde belli olumsuzlukları da beraberinde getiriyor.

Akilli-saat-telefon-olarak-kullanma-2 Akıllı saat telefon olarak kullanma
Akıllı saat telefon olarak kullanma

Bu olumsuzlukların başında kontrolsüzce artan telefon fiyatları ve insanların giderek elindeki cihazlara bağımlı hale gelmesi yer alıyor. Bu olumsuzlukların dışında teknolojinin insan hayatına kattığı önemli kolaylıklar da vardır. Bunların en başında akıllı saatlerin telefon olarak kullanılması yer alıyor.

Bize göre akıllı saatlerde daha çok gelişim olacak. Şu an görülenlerde baya eksik ve sorunlar görüyoruz.

Akıllı saatler

Akıllı saatler insan hayatına yaklaşık 2 yıl önce giren henüz yeni denilebilecek seviyede olan cihazlardır. Bu cihazlar yapısı gereği kola ve bileğe takılırken aynı zamanda arama ve çağrı gönderme işlemlerinde bulunabiliyor. Rehber olarak kaydetme ve aranacak kişiyi anında bulup çağrı gönderme gibi işleri en kısa sürede halleden bu cihazlar uzun vade de insan hayatını daha çok etkileyecek ve içine girecek gibi gözüküyor.

Akıllı saat fiyatları

Bir telefonun yaptığı birçok işlemi kasmadan ve takılmadan yapabilen bu cihazlar bu özelliklerinden dolayı 2000 lira gibi bir fiyata alıcı bulabiliyor. Birçok insan hem aksesuar hem de telefon niyetine kullanabileceği için bu cihazlara yöneliyor.

teknik destek