Şimdi yükleniyor

Bakır Altın iPhone 7s ve iPhone 7s Plus Göründü!

iPhone 7s ve iPhone 7s Plus

Bakır Altın iPhone 7s ve iPhone 7s Plus Göründü!

Son Güncelleme tarihi 23 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

Son zamanlarda, iPhone 8 için pek çok dijital konseptin hazırlandığını ve maketlerinin yapıldığını gördük ve tüm bunları sizlerle paylaştık. Tüm bu söylentileri dikkate alan maket üreticileri, Apple’ın iPhone 8 ile “Altın” ve “Roze Altın” renklerinin yerini dolduracağı iddia edilen “Bakır Altın” rengi için iPhone 8 maketi dahi ürettiler. Yapılacaklar konusunda sınır tanımayan üreticiler şimdi de iPhone 7s’in aynı renk seçeneğinde nasıl görüneceğini göstermek için harekete geçtiler.

teknik destek

Malumunuz, iPhone 7s için kamuoyu pek heyecanlı bir bekleyiş içerisinde değil. Çünkü “S” serisi iPhone 7 için heyecan uyandıracak söylentilerle veya sızıntılarla karşılaşılmadı. Yine de iPhone 8’e göre daha uygun fiyatlı olacak olan iPhone 7s için maket üreticileri harekete geçtiler ve ve “Bakır Altın” renginde maketini ürettiler.

iPhone 8’in çift lensli arka kamerasının artırılmış gerçeklik (AR) için dikey olarak konumlandırılması beklenirken iPhone 7 Plus’ta olduğu gibi iPhone 7s Plus’ta da çift lensli arka kameranın yatay olarak konumlandırılması söz konusu. Elbetteki iPhone 7s Plus ile 8 arasındaki bu farkın nedeni Apple’ın hem amiral gemisinin tasarımını farklılaştırmak hem de artırılmış gerçeklik performansını yükseltmek istemesinden kaynaklanıyor.

“Bakır Altın” rengi yenilik bazında dikkate alınabilir ancak şahsen bu altın rengini hiç beğenmediğimi belirteyim. Peki sizin yeni renk seçeneği hakkında görüşleriniz neler?

teknik destek