Şimdi yükleniyor

CAKE coin nereden ve nasıl alınır?

CAKE coin nereden ve nasıl alınır?

Son Güncelleme tarihi 15 Mayıs 2021 by Teknoloji Haber

teknik destek

CAKE Coin, PancakeSwap platformda kullanılan yerel kripto para birimidir. C. farming ve staking gibi işlemlerde kullanılan kripto para birimidir. Binance Smart Chain içinde yer alan özel kripto paralar ve çiftler ile işleme girmek için kullanılır. Farklı işlem çiftleri üzerinden staking yapabilme imkanını sunar. İşlem hacmi geniş kripto para borsalarında merkeziyetsiz yatırım işlemlerinde rol alır.

CAKE nerelerden alınır?

Alınan yerler, Binance, KuCoin, PancakeSwap, Gate.io gibi kripto para borsalarıdır. Küresel anlamda tercih edilen kripto para borsalarından işlem görür. Bu borsalarda hesaba sahip olan yatırımcıların onaylı bir hesap üzerinden alım satım işlemlerini yapabilirler. Borsalarının cüzdanları üzerinden staking başlatarak, coin kazancı da elde edebilirler.

İşlem yapmadan önce alacağınız borsanın sağlamlığına, teminatına ve şirket büyüklüğünü inceleyiniz. Alacağın paranın da aynı şekilde projesinin ve ekibinin büyüklüğünü araştırmanızı öneriyoruz.

Sebepsiz ani çıkış yapan coinlerden uzak durunuz. Bir anda büyük gelir elde ederken bir bakmışsınız zararına satışa gitmişsiniz.

CAKE nasıl alınır?

CAKE Coin almak için ilk olarak işlemlerine olanak sunan kripto para borsaları arasından seçim yapılmalı ve hesap açılmalıdır. Açılan hesap için borsa sisteminin talep ettiği kimlik tanımlama adımları tamamlanmalıdır. Sonrasında kripto para borsası hesabına para transfer edilir. Bakiyesi olan hesap ile borsadaki “kripto al“ sekmesine giriş yapılarak, işlem sayfasına erişilmelidir. Bu sayfada ilgili kripto paritesi için anlık fiyat görüntülenerek alım emri girilir. İşlem sonunda alınan sanal paranın bakiyesi sanal cüzdana gelir.

CAKE Coin kullanılan alanlar:

Binance Smart Chain içinde yer alan dikkat çekici işlem çiftlerini almak ve onlar üzerinden staking yapmak için CAKE Coin kullanılır.

Tek bir kripto para birimi üzerinden değil aynı anda iki farklı kripto para birimi üzerinden pasif gelir elde etmek için pariteleri kullanılır. Borsadan alınana bu pariteler cüzdanda çevrimiçi bırakılır ve iki farklı coin vade sonunda kazanılır. Örneğin CAKE-BNB çifti ile staking işleminde hem BNB hem CAKE Coin kazanılır.

CAKE-coin-nereden CAKE coin nereden ve nasıl alınır?
CAKE coin nereden ve nasıl alınır?
teknik destek