Şimdi yükleniyor

HOT coin nasıl alınır nereden alınır

HOT coin nasıl alınır nereden alınır

Son Güncelleme tarihi 6 Mayıs 2021 by Teknoloji Haber

Holo token yani HOT, Holochain sisteminin faaliyete hazırlandığı dönemde finansal kaynak yaratmak ve projeyi tanıtmak amacıyla üretilmiş kripto para birimidir. HOT kripto para biriminin Nisan 2018 yılında piyasaya sürüldüğü bilinmektedir. Holo ağı, Arthur Brock ve Eric Harris – Braun tarafından kurulmuştur.

teknik destek

Uyarı: Güvenirliği ve güvenliği emin olmadığınız borsalarda / platformlarda işlem yapmamanızı öneririz. Öneri olarak yazdığımız bilinenler içerisinde yer alıyor ve internette araştırmanızı öneririz.

Holo nasıl alınır?

HOT alım satım işlemleri veren kripto para borsaları kullanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Türk Lirası ile alım satım gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların kripto para borsası seçiminde TRY işlemleri konusunda dikkatli davranması önemlidir. HOT alım satım işlemleri için kullanılabilecek kripto para borsaları şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Binance
  • Hotbit
  • Fatbtc
  • IDEX
  • LATOKEN

Alış işlemleri kısaca şu şekilde gerçekleştirilecektir:

  • İşlemler için tercih ettiğiniz kripto para borsasına kayıt olmanız gerekmektedir.
  • Ardından kimlik onayı işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekecektir.
  • Bakiye yüklemesi yaptıktan sonra arama butonuna HOT yazarak satın alma işlemini gerçekleştirebilir veya belirli bir fiyat için emir oluşturabilirsiniz.

Alım satım işlemleri kolay al / sat seçeneği ile gerçekleştirebileceği gibi piyasalar üzerinden de yapılabilmektedir.

HOT artıları nelerdir?

Artıları şu şekilde sıralanabilmektedir:

Sistemin en önemli avantajı, yüksek hız performansıdır. Hem alım satım işlemleri hem de transfer işlemleri oldukça yüksek hızda gerçekleştirilebilmektedir.

Bu coin’ de işlem masrafları oldukça düşüktür.

Kripto para birimi ERC-20 tabanlı cüzdanlarda çevrimdışı saklanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede çevrimiçi saldırılara karşı korunabilmektedir.

HOT eksileri nelerdir?

HOT ile ilgili ilişkin bilgi sahibi olunması gereken bir diğer husustur. Sistemin en önemli dezavantajı ise BTC gibi kripto paraların sunduğu kar oranlarından daha düşük bir kar oranı sunuyor olmasıdır. Bunun yanında HOT coin’in çevrimiçi saldırı riskinin fazla olduğunun da söylenmesi gerekmektedir.

HOT-coin-nasil-alinir-2 HOT coin nasıl alınır nereden alınır
HOT coin nasıl alınır nereden alınır
teknik destek