Loading Now

Instagram kod gelmiyor mu? 2020

Instagram kod gelmiyor mu?

Instagram kod gelmiyor mu? 2020

Son Güncelleme tarihi 9 August 2022 by Teknoloji Haber

Instagram kod gelmiyor ya da instagram onay kodu gelmiyor sorunu için ne yapılması gerektiğine bu yazımızda ulaşacaksınız. Instagram hesap doğrulama kodu gelmiyor…

teknik destek

Sorun çoğunlukla Hotmail kod gelmiyor hatasında çıkmakta. Gmail kod gelmiyor sorunu nadir görülür. Telefonda kod gelmiyor içinde aşağıdakileri deneyin. Bu yazı kesin çözüm niteliği taşımıyor. Bazı kullanıcılarda çözüm olacaktır. Bazen 1 yıldır kod gelmediğinden bahsedenler oluyor.

Telefona instagram kod gelmiyor ise

 • Instagram’ dan çıkış yapınız. Cihaz ön belleğini temizleyin. Uygulama ile temizleyebilirsiniz. Sonra vpn uygulamasıyla giriş yapınız.
 • Instagram’ a bilgisayarla giriş yapınız. Mümkünse telefondan bağlandığınız internet ağından bağlantı yapmayınız.
 • Acaba bildirim sms’ leri kapalı olabilir mi? Bir engelleme olabilir. Bunun için Facebook üzerinden test edilebilir. Mesaj kısmına f yazınız ve 3266 mesaj atınız. Kapalı durumlarda mesaj gelmez veya uyarı verir.
 • Cihazdan engelli olabilir mi? Başka bir telefona hattı takıp deneyin.
 • Başka operatöre geçtiyseniz geçici olarak 2-3 gün kod gelmez.
 • Sim kart değişiminde de geçici kod gelmez.
 • Fatura ödenmediğinde veya faturasız hatta kontör (TL) yüklenmediği zaman gelmeyebilir. www.applefoni.com
Instagram-kod-gelmiyor-mu-2 Instagram kod gelmiyor mu? 2020
Instagram kod gelmiyor ise ne yapılmalı ?

Mail instagram onay kod gelmiyor mu?

E-posta hesabıma instagram kodu gelmiyor diyenler içinde aşağıdakileri kontrol ediniz. Mail instagram kod gelmiyor için kesin çözüm adımları!

 • Mail’ in spam yani gereksizler bölümüne düşmüş olabilir mi?
 • Posta kutusu dolmuş olabilir.
 • Çok fazla mail geliyorsa engellemeye düşmüş olabilir.
 • Maille kod isteme talebini mail açıkken yapınız.
 • Başka bir mailden hesabınızı yönetin. Örnek Gmail hesabını Hotmail hesabından yöneterek gelmeyen mail bir ihtimal alınabilir. Bunun için örnek Gmail’ den çark simgesine dokunup sonra ayarlara girip hesaplar içe aktarma işlemi başlığından postaları kişileri içe aktar yaparak.

Facebook kod gelmiyor haberimize baktınız mı?

Mail kod gelmiyor ve telefona instagram kod gelmiyor çözümü bulamayanlar için Facebook üzerinden işlem yapınız. Başvurusu facebook.com/help/contact/283958118330524 adresini deneyin.

Kod sorunu için bazıları kod gönder şeklinde yazıyor. Bazıları da instagram kod neden gelmiyor şeklinde yazıyor. Yani sarı çizmeli Mehmet Ağa misali bir yorum oluyor.

Yorumla yardım almak için yazanlar lütfen detaylarıyla yazınız ve daha önce yorum yazıldıysa yorumları okuyup ondan sonra destek isteyiniz.

teknik destek

36 comments

comments user
Kevser

Merhaba, İntagram güvenlik kodu gelmiyor 3 gündür denerken belki bu gün kodu yollar umuduyla girdiğim de oops an error occurred hatası aldım. facebook ile baglandıgım da kod dogrulama ekranı pc den geliyor ama yine kod gelmiyor Bu durumu çözebilen var mı Neler yapmam gerekıyor ?

comments user
Uğur Y.

İlginiz için teşekkürler.
Şifre sıfırlamayı yaptığımda gelen linke tıkladığımda şifre oluşturup sonrasında benden Güvenlik kodunu girmememi istiyor. Lakin gelen giden kod yok. Bu hem pc hemde mobil için aynı hatayı veriyor. Bunu yazarken de denedim aynı hatayı verdi.
Söylediğim gibi; oturumu Facebook ile açtım ama Facebook, mail, kullanıcı adım ve telefonum ekli.
Gerçi mailim de ekliyde Instagram Yardım seçeneklerinden soru sorabileceğim bir seçeneği seçtiğimde derdimi yazdım ve bi 15 dk önce de ekli olan mailim kaldırılmasını söyledi ve o maile de cevap böyle bir şey istemediğimi söyleyip içinde bulunduğum durumu yazdım sonrasında ise mail adresimin hesaptan kaldırıldı içeren İngilizce bir mail geldi.! Nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum.
Az önce nette bulduğum;
help@ instagram.com
complaint@ instagram.com
adlı e-posta adreslerin ikisine de TR/EN olarak durumu açıklayan bir mail attım ve yanıt bekliyorum.
İşler iyice arpa sardı.
Authenticator ile de giriş yaptım ama orada Facebook ekli ve o kod nedense Instagram için çalışmıyor sanırım.
Nasıl iştir anlamıyorum ya.

comments user
Uğur Y.

Merhabalar,
-Instagram hesabımın daha güvenli olması için smsli güvenlik kodunu aktif etmiştim ve daha önce her girişimde geliyordu ama yaklaşık 10 önce cihazımı servise yolladım ve geçen gün aldım, o gündür deniyorum ama seçeneklerde sms gönder yok. Ekranda Güvenlik kodunu gir kısmı yazıp altında ise ”kimlik doğrulama uygulamanın oluşturduğu 6 haneli kodu gir” yazıyor. Bu kimlik doğrulama uygulama’sı endir tam olarak? —–Google’un Authenticator uygulaması falan mı?
Onun haricinde Kurtarma Kodu seçeneği var ama ben yedeğini aldım mı hatırlamyorum. (bakındım bulamadım)
-Durumu Destek İste kısmına yazdım ve benden kendi fotoğrafım ile mailde verdiği kodu ve birkaç bilgi istedi (tel, mail ve hesabı ne zaman ve hangi cihazla açtığım ile ilgili) cihazı hatırlamıyorum çünkü çok sene oldu ve çok cihaz değiştirdim. Ben Instagram hesabımı Facebook ile açtım ve hangi cihazla yaptım bilmiyorum.
-Gelen maile birkaç kez mesaj ve Destek iste kısmına yazdım ama yanıt gelmedi.
-Az önce de farklı bir cihaza simkartı tktım ama nedense onda da Sms gönder seçeneği gelmedi.
-Pc üzerinden Şifre değiştirince kullandığım cihaza gelen kodu girmemi söylüyor ama gelen kod vs yok.

Bu durumda ne yapmam lazım? Facebook’taki Güvenlik sekmesinde yer alan Güvenlik adımları açık/kapalı yapmak veya o kısım faydalanmak gibi bir durum söz konusu olur mu?
Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim
(20₺ kadar bir bağış atma durumum var ancak, o da içimden geldiği için)

  comments user
  Gökhan Torun

  Uygulama ile doğrulama Authenticator olarak bilinmekte. Şifre sıfırlamasında uygulama üzerinden farklı seçenek sunarken bilgisayardan girişte daha farklı bir seçenekle karşılaşılabiliyor. Bu şekilde denediğinizde hangi seçenekler geliyor? Hesaba daha önce ek bir seçenek belirlediniz mi? (Facebook ile giriş veya mail hesabı ekleme…)

Comments are closed.