Şimdi yükleniyor

iPhone bilgisayara yedek alma programı

iPhone bilgisayara yedek alma programı

iPhone bilgisayara yedek alma programı

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2022 by Teknoloji Haber

iPhone’ dan bilgisayara veri aktarma, iPhone’ u iPhone aktarma ve iPad’ den bilgisayara veri taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştır. Ücretsiz iOS (iPhone) bilgisayara yedek alma programı EaseUS MobiMover’ i tanıyalım.

teknik destek

Dosya aktarma programı, ‘iPhone müzik yükleme‘, ‘iPhone müzikleri bilgisayara atma‘ ve ‘rehberi bilgisayara aktarma‘ gibi çok önemli özelliklere sahip.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere EaseUS MobiMover sahiptir. Genel olarak, özellikleri göz önünde bulundurarak performansı, kullanım kolaylığını ve işlevselliğine %90 üzerinde bir puanlama yapılabilir. Program iOS cihazınıza aktarmak istediğiniz dosya türüne ve kopyalayabileceğiniz tüm dosyalara genel bir bakış verilecektir.

iOS yedek alma programı ücretsiz kullanıma sunulmakta. Kolaylık açısından iyi ve maksimum 3 tıklama yaparak aktarımı başlatıp bitirebileceğiniz bir sihirbazdan geçmeniz gerekir.

Yedek alma programını indirmek için EaseUS MobiMover tıklayın.

iPhone-dan-bilgisayara-bilgisayardan-iPhone-veri-aktarma-1-2 iPhone bilgisayara yedek alma programı
iPhone’ dan bilgisayara, bilgisayardan iPhone veri aktarma

iOS yedek alma programı

Tasarım ve kullanım kolaylığı ile program kendisini gösteriyor. Kullanımda kolaylığın yanı sıra çok inisiyatif barındırmaktadır. Windows 10 stilinde kendi hızını verir. Programın kullanım kolaylığı yüksektir, atmanız gereken tüm adımları atlamanıza yardımcı olur ve sizi oldukça iyi bilgilendirir.

Programa ilk başladığınızda mini öğretici ile karşılaşılacaktır. Programın temel işlevlerinin nasıl çalıştığını size iyi bir şekilde anlatıyor. EaseUS MobiMover, dosyaların iPhone / iPad’inizden bir bilgisayara veya diğer cihazlara aktarılmasına yardımcı olur.

Android uygulamalarına ve yardımcı programlarına çok dikkat ediliyor, ancak herkesin bu cihazları kullanmadığını bilinmektedir. iPhone / iPad içeriğinizi yönetmek için hızlı erişim sağlar. Verileri eski bir iPhone / iPad’den kolayca aktarabilir, iPhone / iPad verilerinizi bilgisayarınıza yedekleyerek yanlışlıkla veri kaybının olmamasını sağlayabilirsiniz.

EaseUS MobiMover, iki iOS cihazı arasında veya bir iOS cihazı ile bir bilgisayar arasında birden fazla dosya ve kategori aktarma yeteneğine sahiptir ve ayrıca bunları ekleme veya silme dâhil iPhone / iPad dosyalarınızı yönetebilir. Peki iPhone bilgisayara yedek alma programı nasıl çalışır?

iPhone yedek nasıl alınır

Yedek alma programı kullanımı: EaseUS MobiMover, telefondan telefona veri aktarma, Mac veya Windows bilgisayardan iPhone veri aktarma gibi çok işlevli bir program olma özelliğine sahip.

Programı açtığınızda size telefondan bilgisayara mı yoksa bilgisayardan telefona mı veri aktarılacağını seçmeniz için ilgili seçenekleri sunuyor. Biz iPhone’ da bulunan verileri bilgisayara kopyalamaya çalışacağız.

Photo (fotoğraflar), Movie (videolar), Contact (rehberi), Music video (müzik klipleri), Music (müzikler), Ringtone (zil sesleri), Message (mesajlar), Note (notlar), sesli mesajlar, Safari geçmişi ve dahası.

Yedek almayı düşündüğünüz seçeneklerin kutucuğu işaretli ve alınmayacakların işaretini kaldırın.

Transfer butonuna tıklayıp verilerin bilgisayara kopyalanmasını bekleyin.

Alınan yedek sıkıştırılmış formatta değil kendi formatlarında alınacak. MOV, MP3, MP4 veya JPG gibi…

iPhone alınan yedek nereye atılmakta? Veri transferinde otomatik Exported by MobiMover adında masaüstüne bir klasör oluşturuluyor. İçerisinde “Album” ve bu klasörde işaretlediğiniz kategorilerin yedekleri yer alıyor.

“Videos”, “CameraRoll”, “Screenshot” ve gibi klasör halinde verilerinizi görebilirsiniz. Detaylarına resimli anlatımla ulaşabilirsiniz.

iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-2 iPhone bilgisayara yedek alma programı

iOS yedek alma programı
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-3 iPhone bilgisayara yedek alma programı
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-4 iPhone bilgisayara yedek alma programı
Bilgisayardan iPhone müzik atma
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-5 iPhone bilgisayara yedek alma programı
Bilgisayardan iPhone dosya aktarma
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-6 iPhone bilgisayara yedek alma programı
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-10 iPhone bilgisayara yedek alma programı
iPhone fotoğrafları bilgisayara kopyalama
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-9-1 iPhone bilgisayara yedek alma programı
iPhone rehberi bilgisayara aktarma
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-7-1 iPhone bilgisayara yedek alma programı
iPhone-dan-bilgisayara-veri-aktarma-8-1 iPhone bilgisayara yedek alma programı

Uygulama, bilgisayardan iPhone müzik yükleme, fotoğraf aktarma ve iPhone rehberi yedekleme gibi işlevlere sahip.

teknik destek