İstanbul Bilişim battı mı yapılan şikayetler

İstanbul Bilişim, teknoloji ürün satışı yapan popüler sitelerden biri ve bu yıl çok sık şikayet alan sitelerin başında geliyor. Hatta TBMM’ ye kadar şikayetler geldi.

müşteri hizmetleri
yardım alma

Son bir kaç aydır uygun fiyatlarla satışını yaptığı bazı ürünlerle dikkat çeken şirketin bu ürünleri göndermediği yönünde şikayetler var. Yakın bir ayda bir yöneticisinin yaptığı açıklamaya baktığımızda problemin yurt dışı olduğu iddia edildi. Tedariklerde sorun yaşıyoruz diyerek cevap veren yöneticiye sormak lazım elinizde olmayan ve sorun yaşanan ürünlerin parasını alarak neden satış yapıyorsunuz?

Evet bir gerçek var ki bir yerde sorun var ve nerede olursa olsun bu kadar fazla sayıda alıcının mağdur edilmesi normal değil.

Bazıları 30 gündür veya 1 ayı geçti hala cihazımı alamadım diyor ve para iadesi istendiğinde ise 2 hafta içerisinde ödemenin yapılacağı söyleniyor. Tabi bu zaman içerisinde de ödeme yapılmamakta.

İstanbul Bilişim iletişim şikayet için

  • Şirketle iletişime geçmek isteyenler 850 333 09 12
  • info@istanbulbilisim. com
  • Sosyal ağ hesaplarına bakabilirsiniz.
İstanbul Bilişim battı mı yapılan şikayetler
müşteri hizmetleri

“İstanbul Bilişim battı mı yapılan şikayetler” üzerine bir yorum

  1. Arçelik marka bulaşık makinesi istedim ürün 3 haftada gelmeyince para iadesini istedik 3 haftadır para iadesinde yapmadılar

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.