Şimdi yükleniyor

Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?

Netflix üyelik nasıl iptal edilir

Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?

Son Güncelleme tarihi 3 Mayıs 2019 by Teknoloji Haber

teknik destek

Netflix abonelik iptali nasıl yapılır ya da Netflix üyelik iptali şeklinde yardım isteyenlere hazırlanan yazıda sorularınız şekillendirecek. Netflix üyelik nasıl iptal edilir hep beraber inceleyelim.

İlk önce Netflix uygulamasını ya da internet sayfa tarayıcınız üzerinde Netflix’i açınız. Burada sayfanın sağ üst bölümündeki Hesap yazan kısmın üzerine tıklayın. Üyelik ve Faturalama yazan bölümünde bulunan Üyeliği iptal et yazsını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayın. Üyeliğinizi iptal etmenizi Ya da planınızı düşürmeniz için sağlanan bir sayfa açılıyor.

HD Standart ya da 4K içerikli Premium tanımlandı ise, isterseniz hesabınızı Standart Definition ayrına gerileterek biraz tasarruf da etmiş olursunuz. Hesabınızı kalıcı olarak iptal etmek için de iptal etmeyi bitir yazan düğmesine tıklayınız. Üyeliğinizi iptal ettikten hemen sonra, faturalama dönemi bitene kadar hesabınıza erişim sağlayacaksınız. Eğer ki hesabınızda birikmiş hediye puanlar varsa abonelik işleminiz sona ermeden kullanabilirsiniz. Netflix üyelik iptali için sıralama aşağıda bulunuyor.

Netflix üyelik iptali

Netflix iptal etme sayfası netflix.com/YourAccount’ a veya netflix.com’ a girip sırasıyla;

  • Ortada çıkan profile tıklayıp “Hesap”
  • “Üyeliği iptal et” butona tıklanacak
  • Gerekli onaydan sonra üyelik iptali gerçekleşecek
Netflix-üyelik-iptali-nasil-yapilir-2 Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?
Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?
Netflix-üyelik-iptali-nasil-yapilir-3 Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?
Netflix abonelik iptali
Netflix-üyelik-iptali-nasil-yapilir-4 Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?
Netflix paket iptali

Netflix nedir? Netflix, çok özel ödüllü dizileri, filmleri, belgeselleri ve henüz fazlasını müşterilerin internete bağlı binlerce aygıt üzerinden izlemesini sağlayan bir yayın hizmet türüdür. Netflix uygulaması ile bütün içeriği, sadece tek bir reklam bile görmeksizin, sınırsız bir şekilde izlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Her zaman keşfedecek Yepyeni film ve her ay Yepyeni programlar ekleniyor.

Netflix üyeliği iptal etme işleminde sorun çıktı (iptal gerçekleşmedi işlem yapılamıyor) ve Netflix üyeliği iptal edemiyorum cevabı için detayları paylaşın.

teknik destek