Şimdi yükleniyor

PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme

PUGB iletişim ve şikayet etme

PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme

Son Güncelleme tarihi 25 Nisan 2019 by Müşteri hizmetleri

Türkiye PUGB iletişim için “müşteri hizmetleri” arayışları az bir kullanıcıda görmekteyiz. Sanki “PUBG Mobile telefon numarası” şeklinde bir hizmet varmış gibi Google’ dan arayanlar oluyor. Bu yazımız bu arayışlara net cevap olarak hazırlandı.

teknik destek

PUBG iletişim, çoğunlukla oyundaki sorun bildiriminde kullanılan yerden yapılmakta. Ama biz size direk sorun iletilmesi için kullanılan URL adresini paylaşacağız. Bu adresle bilgisayar, cep telefonu, Xbox ve PS4 için iletişim sağlayacaksınız.

Oyun kullanıcılarına baktığımızda hani yediden yetmişe şeklinde bir tabir vardır ya işte bu oyun içinde neredeyse bu tabir tam oturacak gibi duruyor. Her yaş grubunda oyuncuya sahip olan bir yapısı bulunuyor. Bu gruplarda en sıkıntılı olanları çok genç olanlar olabiliyor.

PUGB Mobile şikayet kısmı

Oyunda en çok rahatsız edici durum hileye başvurulması. Geliştiricisi bu sıkıntılı durum için bir açıklama yaptı. Hile uygulaması yapanlara hapis yolu göründüğünü duyurdu. Hileye yönelenler içinde bazı yaptırımlar olacağı açıklandı.

Oyunda hile yapmadığınız halde hile yapmış gibi bir sorunla karşılaştığını söyleyenler içinde yine destek formuyla iletişim sağlanabilecek. Bu durumunda görüldüğünü ve gerekli iyileştirmelerin yapıldığı eklendi.

Oyun güncellemelerin de büyük yer kapladığından dolayı sorun oluşabileceğinden oyunun kaldırılıp tekrardan yüklenmesi önerilir. Bu şekilde bir işlemle aynı zamanda gereksiz bir dosya yığınından kurtulmuş olacaksınız. Diğer bir işlemde oyun girişindeki “Tamir et” seçeneğinin kullanılması. www.applefoni.com

PUGB-Mobile-iletisim-ve-sikayet-etme-5 PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme
PUBG şikayet etme

PUBG sorun bildirme için oyun açıkken sağ alttaki aşağı ok simgesine dokunup ve “Rapor et” açılarak ilgili seçenekle devam edilecek. PUBG girilmiyor veya diğerle…

PUBG müşteri hizmetleri yerine iletişim linki

PUBG Mobile iletişim adresiniz support.pubg.com/hc/tr/requests/new

PUBG sorunları hakkında yardım köşesi ise support.pubg.com/hc/tr

Cep telefonda sorun yaşayanlar yardım kısımında yer alan Steam support ile devam edecekleri. Diğerleri yani örnek Playstation seçilecek.

PUGB-Mobile-iletisim-ve-sikayet-etme-2 PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme
PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme
PUGB-Mobile-iletisim-ve-sikayet-etme-3 PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme
PUGB iletişim adresi

Oyundaki kullanıcı adınızı yazmanız ve size geri dönüşün yapılacağı mail adresinizi doğru yazmaya özen gösterin. Yanlış bir adımda bulunursanız olumsuz veya geri dönüş hiç yapılmayabilir. Verilen e-posta sizin tarafınızda erişimi olması gerekiyor.

PUBG şikayet etme için iki yöntemi sizlerle gösterdik. Farklı konularda iletişim için bize yazabilirsiniz.

teknik destek

42 yorum

comments user
Fatih

Merhabalar oyun içinde gerçek oyuncu ile karşılaştığımız zaman hız hareket kabiliyeti manevra yapmamız gerektiği en önemli zamanda oyun kasıyor normal loot yaparken kasıp kasmadigi hiç önemli değil bu soruna bı çare bulun artık

comments user
Serkan

5437460944 Id numaralı hesabım bi Arap tarafından çalındı nasıl geri alabilirim

Yorumlar kapalı.