PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme

26
PUGB iletişim ve şikayet etme

Türkiye PUGB iletişim için “müşteri hizmetleri” arayışları az bir kullanıcıda görmekteyiz. Sanki “PUBG Mobile telefon numarası” şeklinde bir hizmet varmış gibi Google’ dan arayanlar oluyor. Bu yazımız bu arayışlara net cevap olarak hazırlandı.

PUBG iletişim, çoğunlukla oyundaki sorun bildiriminde kullanılan yerden yapılmakta. Ama biz size direk sorun iletilmesi için kullanılan URL adresini paylaşacağız. Bu adresle bilgisayar, cep telefonu, Xbox ve PS4 için iletişim sağlayacaksınız.

Oyun kullanıcılarına baktığımızda hani yediden yetmişe şeklinde bir tabir vardır ya işte bu oyun içinde neredeyse bu tabir tam oturacak gibi duruyor. Her yaş grubunda oyuncuya sahip olan bir yapısı bulunuyor. Bu gruplarda en sıkıntılı olanları çok genç olanlar olabiliyor.

PUGB Mobile şikayet kısmı

Oyunda en çok rahatsız edici durum hileye başvurulması. Geliştiricisi bu sıkıntılı durum için bir açıklama yaptı. Hile uygulaması yapanlara hapis yolu göründüğünü duyurdu. Hileye yönelenler içinde bazı yaptırımlar olacağı açıklandı.

Oyunda hile yapmadığınız halde hile yapmış gibi bir sorunla karşılaştığını söyleyenler içinde yine destek formuyla iletişim sağlanabilecek. Bu durumunda görüldüğünü ve gerekli iyileştirmelerin yapıldığı eklendi.

Oyun güncellemelerin de büyük yer kapladığından dolayı sorun oluşabileceğinden oyunun kaldırılıp tekrardan yüklenmesi önerilir. Bu şekilde bir işlemle aynı zamanda gereksiz bir dosya yığınından kurtulmuş olacaksınız. Diğer bir işlemde oyun girişindeki “Tamir et” seçeneğinin kullanılması. www.applefoni.com

PUGB Mobile iletisim ve sikayet etme-5
PUBG şikayet etme

PUBG sorun bildirme için oyun açıkken sağ alttaki aşağı ok simgesine dokunup ve “Rapor et” açılarak ilgili seçenekle devam edilecek. PUBG girilmiyor veya diğerle…

PUBG müşteri hizmetleri yerine iletişim linki

PUBG Mobile iletişim adresiniz support.pubg.com/hc/tr/requests/new

PUBG sorunları hakkında yardım köşesi ise support.pubg.com/hc/tr

Cep telefonda sorun yaşayanlar yardım kısımında yer alan Steam support ile devam edecekleri. Diğerleri yani örnek Playstation seçilecek.

PUGB Mobile iletisim ve sikayet etme-2
PUGB Mobile iletişim ve şikayet etme
PUGB Mobile iletisim ve sikayet etme-3
PUGB iletişim adresi

Oyundaki kullanıcı adınızı yazmanız ve size geri dönüşün yapılacağı mail adresinizi doğru yazmaya özen gösterin. Yanlış bir adımda bulunursanız olumsuz veya geri dönüş hiç yapılmayabilir. Verilen e-posta sizin tarafınızda erişimi olması gerekiyor.

PUBG şikayet etme için iki yöntemi sizlerle gösterdik. Farklı konularda iletişim için bize yazabilirsiniz.

Son güncelleme:

26 YORUM

 1. oyuna misafir olarak giriş yapmıştım cihazımı resetleyince ilerlemem kayboldu kullanıcı adım sarpsarp07 hesabımı kurtarmanın bir yolu var mı ?

 2. ban yedim ama hile açtın diyot ben 1 kere bile hile açmadım hesabımı geri almak için neyapmam gerekiyor bana 10 yıl ban vcerdi

 3. Selamlar öncelikle twittter hesabımdan giriş yapıyordum taki bu güncellemeden sonra giriş başarısız diyor bunun için ne yapmalıyım.
  İnşallah hesabım silinmez baya bi yol almıştım.
  Düzeltilmesi için me yapmalıyım.

  • Selamlar klanım vardı 5lvl emeğimizle getirirdik buralara kadar ama pubg mobil bende ki liderliği başkasına vermiş nasılsa anlamadım bazı kişilerdede olmuş çözümü yok mu 5lvl klan yahu?

 4. merhabalar ben sürekli emulotorden gırerken twtitterden bağlnıcam esnada sürekli bağlanti başariz diyor ve twtitterden giriş yapamıyorum

 5. müşterı destegı neden otomatık cevep verıyor sureklı karsımızda bır ınsan yok konusamıyoruz derdımızı anlatamıyoruz pubg anca paramızı alıp hesabımızı banlıyo hile kullananları banlayın bızden ne ıstıyosunuz

 6. başarım görevlerinde 4v4 modunda bir kere terminatör olmama rağmen görev sayılmadı, yirmiden fazla galibiyet aldım görev sayılmadı, ilk öldüm son leşi aldım görev yine sayılmadı. Yardım eder misiniz?

 7. 10.07.2019 Saat : 22:00’da Hesabım Bi Anda Kapatıldı 2029’a Kadar Ban Yedi Hiç Bir Şekilde Hile Kullanımım Olmadı Olsa Para Basmam O Kadar Lütfen Bi An Önce Bu Sorunu Düzeltin Varsa Bi Hile Tespitiniz Mail Adresime Atın Cevap Bekliyorum .

 8. Pubg Mobile Hesabim Sadece Facebook Bağliydi Ve Hesabim Calindi Hesabimi Geri Aldim Ama Calan Kişi Play Games Eklemiş Şuan Hesabi Geri Aldim Ama Karşi Taraf Play Games Uzerinden Giriş Sagliya Biliyor Play Gamesi Kaldiramaz Miyim Acil Yardım Lazim

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.