Şimdi yükleniyor

Samsung Email Plus nedir nasıl indirilir

Samsung Email Plus nedir nasıl indirilir

Samsung Email Plus nedir nasıl indirilir

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Google, Samsung telefon kullanıcılarına kullanmış oldukları dahili e-posta uygulamasının güvensiz olduğunu bildiren bir uyarı gönderdi ve ortaya “Email Plus” ortaya çıktı. Samsung Email Plus nedir ve nasıl yüklenir?

teknik destek

Yakın bir zamanda ortaya çıkan Samsung’ un mail uygulamasındaki güvenlik açığı çeşitli denemeler sonucu yeni bir uygulamaya yönlendirdi. Şirket bir kaç güncelleme ile sorunu ortadan kaldırmayı denedi ve umduğu gibi olmadı. Şikayetlerin boyutu büyüyünce hem güvenirliği sağlamak hem de daha iyi bir uygulama için çalışmalara başladı.

Google’ dan uyarı alan kullanıcıların tedirgin olmasıyla şirket daha fazla olayın büyümemesi için her ne kadar çalışmalar yapsa da yetersiz göründüğünden sıfırdan bir uygulama ile yola devam etmeye karar aldı.

Standart mail uygulamasında güvenlik açığının kişisel verilerin çalınmasına yol açabileceği çok sayıda kullanıcının uygulamayı terk etmesine neden oldu. İlk uyarıda bazı kullanıcıların bu uyarı bir fake olabilir mi diye sorgulamasına neden oldu. Normalde de Samsung gibi bir devin uygulamasının bu şekilde bir güvensiz olarak işaretlenmesi akıllara bu şekilde bir şeyi getirdi.

Samsung-Email-Plus-nedir-3 Samsung Email Plus nedir nasıl indirilir
Samsung Email Plus nedir

Samsung Email Plus nasıl indirilir

Samsung Email Plus, daha güvenli ve yenilenmiş arayüzüyle Samsung tarafından çıkarılacak olan e-posta uygulaması. İlk kullanılacak telefonun Galaxy Note 10 olacağı iddia edilmekte. Kademeli olarak çoğu cihaza ulaşacak olan yeni uygulama sadece Samsung cihazlarda çalışacak.

Samsung Email Plus Android kullanıcılarına şimdilik açılmayacağı söyleniyor. Ama ileride Google Play Store’ den bazı cihazların kullanımına sunulabilir mi net bir bilgi yer almıyor. Bu arada yeni uygulamanın adını duyuran LetsGoDigital oldu.

Samsung Email Plus indirme yolu ve güncelleme yoluyla gelecek. Samsung’ un mağazasında ve Google Play’ da yer alacak.

teknik destek