Şimdi yükleniyor

Telegram hesabım yok telefona kod geliyor

Telegram hesabım yok telefona kod geliyor

Son Güncelleme tarihi 9 Nisan 2021 by Teknoloji Haber

Telegram son zamanlarda popülerliğini hızlı bir şekilde arttırmış, anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, arkadaş çevreniz, aileniz ve tüm sevdiklerinizle hiç bir ücret ödemeden güvenli bir şekilde sadece mobil veri ve wifii kullanarak, video, müzik ve dosya paylaşımı yapabilir, mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızda genel bilgilerden ve sonrasında Telegram telefona kod geliyor veya kendi kendine kod geliyor nedenini inceleyeceğiz.

teknik destek

Telegram sizlere güvenilir, eğlenceli, hızlı ve konforlu bir iletişim ağı sağlamayı amaç edinmiştir .Benzerlerinin aksine aynı anda biden fazla cihaz ile giriş yapmak mümkündür. Oturum açarken kullandığınız ana numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca, kişilerin kendilerini geliştirmeye yönelik edindiği Bot API platformuna da sahiptir. Uygulama da bilgi gizliliği esas alınmıştır. Tamamen ücretsizdir. Reklam içermez.

Kimler Telegram kullanabilir?

Hızlı ve güvenilir bir şekilde iletişim sağlamak isteyen herkes kullanabilir. İş kullanıcıları ve küçük ekipler için son derece verimli bir uygulamadır. Sınırsız kanallara yayın yapmak amaçlı da kullanılabilir. Üstelik önbellek desteği ile telefonunuzda oldukça az yer kaplar. Fotoğraf çekmeyi ve çekinmeyi seven tüm insanlar için de son derece konforlu özellikleri bulunuyor. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenleyebilir, hareketli GIF lerin hepsinden faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı ister bilgisayarınıza ister cep telefonunuza veya tabletinize indirebilir, ve hepsinde aynı anda oturum açabilirsiniz. Rehberinizde bulunan diğer kişilere ulaşabilir, onlara davet gönderebilirsiniz. Böylece onlarla karşılıklı mesajlaşmaya ve telegramın tüm özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bir çok insan telegram hesabım yok ama sms ile kod geldi sorusunun cevabını merak ediyor olabilir. Kullanıcıları her geçen gün artmakla beraber kullanıcılar, uygulamayı kullanarak kendi rehberinde ki kişileri de bu uygulamayı kullanmaları yönünde kolayca davet gönderebiliyorlar. Böyle bir durumda sizlere telegram tarafından sms ile bilgilendirme mesajı gönderilebilir. Siz de telegram uygulamasını yükleyerek, ayrıcalıklı dünyasından faydalanabilirsiniz.

Telegram hesap açmadığım halde SMS ile kod geldi

Telegram uygulaması ile birçok hesap açmak oldukça kolay olmaktadır. Birçok farklı hesap açarak telegram numara alınabilmektedir. Bunun için telegramdan üyelik açmak gerekir. Telegram uygulamasını açmak için mutlaka bir telefon numarasına ihtiyaç vardır. Bu yüzden eğer birden fazla telegram uygulaması açmak istiyorsanız birçok numaraya ihtiyaç duyulmaktadır. Fake numara ile birlikte farklı telegram hesapları açılmaktadır. Bununla birlikte kendi numaranızla telegram hesabı açmadığınız halde telegram onay kodu gelmesi güvenlik açığını göstermektedir. Özellikle sms onay kodunun girilerek hesap açılması istenmektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için telegramdaki güvenlik ayarlarını yapmak oldukça önemlidir.

Günümüzde telegram uygulamasının popüler hale gelmesiyle birlikte Telegram hesabım yok ama sms ile kod geldi gibi şikayetler oldukça fazla sayıdadır. Bunun birçok sebebi olabilir. Öncelikle birisi sizin numaranızı kullanarak telegram hesabı açmaya çalışmış olabilir. Ya da telegram uygulamasında hesap açmak için sizin numaranızı yanlışlıkla sisteme girmiş olabilir. Böyle bir durumda sistem hesabın güvenirliliğinin kontrolü için onay kodu göndermektedir.

  • Hesabınız yoksa numaranızla şifre sıfırlamasını yapınız. Sonrasında hesabın kapatılmasını düşünebilirsiniz.
  • Hesap varsa kullandığınız cihazların güvenliğinden emin olunuz ve parolanızı sıfırlayınız.
  • Hesaba ekli olan seçenekleri gözden geçirin ve ek giriş doğrulamasından yararlanınız.

Telegram SMS onayı

Telegram uygulamasından SMS onayı nasıl alınmaktadır? Öncelikle indirip yükledikten sonra sms almak için telefon numarası girilmektedir. Girilen telefon numarasına hesabı doğrulamak için onay kodu gelir. Onay kodunun Telegram uygulamasındaki alana yazılması istenir. Telefon numarasına gelen onay kodu yazıldıktan sonra hesap doğrulandığı için güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Telegram hesabım yok ama sms ile kod geldi şeklindeki sorunlarla karşılaşmamak için hesabın güvenliğini sağlamak oldukça önemlidir. Telegram uygulamasındaki hesabınız için çift faktörlü doğrulamayı etkinleştirin. Güçlü bir şifre belirleyin. Gizli sohbet özelliğini kullanabilirsiniz. Eğer şüpheli bir oturuma rastlarsanız mutlaka oturumu sonlandırın. Gizlilik ve güvenlik ayarlarını en üst düzeyde yapmalısınız.

telegram-kod-2 Telegram hesabım yok telefona kod geliyor
Telegram hesabım yok telefona kod geliyor
teknik destek