Şimdi yükleniyor

Tik Tok askıya alınan hesap nasıl açılır ve ne zaman açılır

tiktok askıya alınan hesabı açma

Tik Tok askıya alınan hesap nasıl açılır ve ne zaman açılır

Son Güncelleme tarihi 14 Eylül 2019 by Teknoloji Haber

Tik Tok hesabım askıya alındı nasıl açılır ve askıya alınan hesap ne zaman açılır bilen var mı dersiniz? Hesap neden askıya alındığını söylerseniz belki cevabı olabilir.

teknik destek

Kurallara aykırı yapılan işlerin neticesinde hesap belli bir ceza ile karşılaşır. Bazende işin ciddiyetine göre ya hesap askıya alınır veyahut tamamen kapatılır. Peki bu durumlarla karşılaşıldığında yapılabilecek bir şeyler var mıdır?

Son iki üç yıllın popüler uygulamalarında yerini hızlı alan TikTok için yavaş yavaş kullanıcı sorunlarıyla karşılaşmaktayız. Diğer sosyal uygulamalara göre az bir sorunla karşılaşılsa da bu alanda son 1 yılda gözle görülür bir ilerleyiş var.

TikTok askıya alınan hesap açılabilir mi?

Hesap askıya alındığından tekrar açılabilir mi ya da açılma şansı var mı diyen kişiler için kısa bir bilgilendirme yazısı hazırladık.

Kapatılan hesap tekrar açılabilir mi diyenlerden bazıları için başvuru önerdiğimiz oldu. Ama kapatılma nedeninden dolayı bu öneri verildi. İşte askıya alınan hesabın açılması içinde alınma sebebi çok önemli.

Çok önemli politika ihlallerinde katı bir yaptırım vardır ve geri dönüşü olmaz. Her ne kadar başvuru yaparsanız yapın çoğunlukla bireysel hesaplar çok zor açılır. Bir yeri temsil edilen veya bir ünlüyü temsil eden hesaplar uzun süreçten sonra olumlu sonuçlanabiliyor.

screenshot.11131222922 Tik Tok askıya alınan hesap nasıl açılır ve ne zaman açılır
Tik Tok askıya alınan hesap nasıl açılır

Tik Tok askıya alınan hesabı açma

Hesabınız neden askıya alındığını söylemeniz gerekiyor. Bu haberimizde Tiktok müşteri hizmetleri şeklinde bir yazımız oldu. Bu yazıda Tiktok iletişim nasıl geçileceğini anlattık. İşte sorunun boyutuna göre talep gönderilme ve nasıl bir yol izleyeceğinizin belirlenmesi gerekiyor.

 • Yaptığınız yanlışın farkında değilseniz bunu doğru bir şekilde anlatmanız gerekiyor.
 • Başkası bu işlemi yaptı ise delilleriyle iletişime geçmeniz gerekiyor. Kanıtsız bilgilerin anlamı olmuyor.
 • Hesabınız çalındı ve kapatılmasına veya askıya alınmasına neden olacak işler yapıldı ise madde madde olaya yer vermeniz gerekiyor.
 • Hesaba dış müdahale varsa bunun gösterilmesi.

Yukarıdaki liste yazmakla uzar gider. Yani mantığını anlamanız için bazı örnekleri belirttik. Tiktok askıya alınan hesabı açma durumu için kimse size garanti vermez.

teknik destek

5 yorum

comments user
Bekir

Tik Tok hesabım kalıcı olarak kapatıldı ve askıya alındı. Ne yapmam gerekiyor? Hesabını nasıl tekrar ala ılırım yada yeni bir hesap açabilirim

  comments user
  Müşteri hizmetleri

  Neden kapatıldığı önemli bir etken. Büyük bir topluluk kuralına aykırılık söz konusuysa yeni hesap açtığınız fark edilirse tekrar kapatılır. Aynı bilgilerle, aynı cihazlarla ve aynı internetler ile açılmaması gerekiyor.

comments user
Zeliha

İlahili Cuma vidyosu attım diye hesabım 25 gündür askida senepsizce hesabımi kapattılar

comments user
Serhat

Hesabım canlı yayında engel yedim ne zaman kalkar bilginiz varmı altta kalıcı olarak yasaklandın yazıyor bide

  comments user
  Gökhan Torun

  Kalıcı yazdığınız belirtmişsiniz. TikTok sorun bildirimini doldurun.

Yorumlar kapalı.