Şimdi yükleniyor

32 Bit Cihazlar için iOS 10 Jailbreak Çıktı!

32 Bit iOS 10 Jailbreak

32 Bit Cihazlar için iOS 10 Jailbreak Çıktı!

Son Güncelleme tarihi 3 Nisan 2022 by Teknoloji Haber

Tihmstar, 32 bit cihazlar için iOS 10 Jailbreak aracını yayımlandı. Bu Jailbreak aracı, 32 bitlik ve artık eski olarak nitelendirilen cihazları kapsıyor ve tüm iOS 10 sürümlerini destekliyor.

teknik destek

Tihmstar’ın Jailbreak aracını yalnızca iPhone 5,2 yani iPhone 5 üzerinde test ettiği uyarısında bulunuyor ancak Jailbreak‘in tüm 32 bit cihazları desteklediğini belirtiyor.

Jailbreak aracının yayımlanan ilk sürümünü indirmek isterseniz h3lix’in resmi web sitesine gitmeniz yeterli. Jailbreak aracı her zamanki gibi bir .ipa uzantılı uygulama dosyası olarak indirilecek ve Cydia Impactor ile bu dosyayı iPhone’unuza aktaracaksınız. Daha sonra iPhone’unuzun Ana Ekranı’na gelecek olan uygulamayı açarak Jailbreak işlemlerini başlatabilirsiniz.

Elbetteki aracın henüz ilk sürümde olduğu, bazı eksikliklerinin olabileceği unutulmamalıdır. Bu yüzden 32 bit ve iOS 10 çalıştıran iPhone’unuzda Jailbreak aracını kullanmak için pek aceleci davranmamanızı tavsiye ederiz. Özellikle de aracın şimdiye dek yalnızca bir iPhone modeli üzerinde -ki o da iPhone 5- test edildiği unutulmamalıdır.

Yükleme sırasında oldukça dikkatli olun ve işlemleri başlatmadan önce tam yedekleme yapmayı ihmal etmeyin.

Genel kapsamda Jailbreak aracının iPhone 5, iPhone 5c ve 32 bitlik iPad modelleri üzerinde de çalışması gerekiyor. Jailbreak aracının semi-untethered olduğunu da hatırlatalım. Umarız ortaya çıkan bu sürpriz Jailbreak aracı, yakın gelecekte 64 bit cihazlar için iOS 10.3.x sürümü ve iOS 11 için de mükemmel çalışan bir Jailbreak’in önünü açar.

teknik destek