Şimdi yükleniyor

Bu Tweak, iPhone’unuzu Bir Nebze de Olsa Android Nougat’a Benzetiyor

NougatShortcuts-Tweak

Bu Tweak, iPhone’unuzu Bir Nebze de Olsa Android Nougat’a Benzetiyor

iOS‘u daha çok Android Nougat‘a benzetme artık bir trend haline gelmiş durumda ve bu yönde pek çok Tweak’in yayınlanmaya başladığını görüyoruz.

Ben Giannis tarafından geliştirilen NougatShortcuts adlı bir tweak, iOS 3D Touch menülerini Android Nougat’taki menü seçeneklerine benzetmeyi hedefliyor. Tweak’in iOS’a estetik bir görüntü kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tweak sayesinde 3D Touch menü öğelerinin daha belirgin hale geldiğini, seçilebilir olduklarını ve özelleştirilebilir oval köşeleri sayesinde daha estetik bir görünüm kazandığı gerçeği söz konusu.

teknik destek

NougatShortcuts, bazı özelleştirme seçeneklerini Ayarlar uygulamasına getiriyor:

NougatShortcuts-Ayarlari Bu Tweak, iPhone'unuzu Bir Nebze de Olsa Android Nougat'a Benzetiyor

Bu özelleştirme seçenekleri ile, 3D Touch menü öğelerinin stilini ve menü öğesinin köşelerinin ovallik seviyesini ayarlayabilirsiniz.

NougatShortcuts ile iOS cihazınıza basit ama etkin bir dokunuşta bulunabilirsiniz. NougatShortcuts Tweak’i ile ilgileniyorsanız, Cydia’nın BigBoss reposundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tweak’in tek dezavantajı yalnızca iOS 9 desteğine sahip olması ve maalesef iOS 10 Yalu Jailbreak ile uyumlu olmaması. Bununla birlikte, NougatShortcuts ve NougatFolder’ı aynı cihazda (henüz) kullanamazsınız.

teknik destek