İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’da Instagram’dan Fotoğraf veya Video Nasıl İndirilir?

Instagram fotoğraflarını veya videolarını iPhone’unuza indirmek istiyorsanız iOS için en basit yöntemi sizin için anlattık. İşte iPhone’da Instagram’dan fotoğraf veya video indirme yöntemi.

teknik destek

Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşma ağlarından birisi olan Instagram ne yazık ki kendi iOS uygulaması üzerinden direkt fotoğrafları veya videoları indirmek için bir seçenek sunmuyor. Elbetteki Instagram bunu özellikle fotoğraf veya videoların sahiplerinin haklarını korumak için yapıyor ancak tahmin edebileceğiniz gibi bu engeli aşmak için bazı yöntemler mevcut.

iPhone’da Instagram’dan Fotoğraf veya Video İndirme Yöntemi

iPhone’unuzdan Instagram’da gördüğünüz bir fotoğrafı veya videoyu indirmek istiyorsanız, App Store üzerinden bu yönde geliştirilmiş yardımcı bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu noktada tercihinizi “Video & Photo Downloader for Instagram” yönünde kullanabilirsiniz.

Uygulamayı buradan devam ederek App Store’dan indirebilirsiniz.

Adım 1: Öncelikle uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan Instagram logosuna dokunarak indirmek istediğiniz içeriğin bağlantısını kopyalayın.

Adım 2: Daha sonra Video & Photo Downloader for Instagram uygulamasına geri dönün ve Paste URL yani URL’yi yapıştır düğmesine dokunun.

Fotoğrafın veya videonun indirilip indirilmediğini “History” bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Alternatif olarak “WizPost Repost Photo Video” uygulamasını ve downloadgram. com’ u deneyebilirsiniz.

iPhone' Instagram'Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. Twitter video indirme Twitter video indirme 13 Ocak 2018

    linkin başına xx ekleyerek direk indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.