Loading Now

ColorBanners 2 ile iOS Bildirimlerini Renklendirin

ColorBanners-2-Jailbreak-Tweak

ColorBanners 2 ile iOS Bildirimlerini Renklendirin

Son Güncelleme tarihi 1 March 2017 by Müşteri hizmetleri

iOS 10 ile birlikte uygulamalar için Kilit Ekranın’daki ve Bildirim Merkezi’ndeki bildirimlerin görünümü gerçek anlamda can sıkıcı bir hal aldı.

teknik destek

Tam da bu noktada David Goldman tarafından tasarlanan ColorBanners 2 adlı bir Jailbreak tweaki bildirimlerinizi neredeyse istediğiniz herhangi bir şekilde renklendirmenize izin veriyor.

Varsayılan olarak, tweak bildirim gönderen uygulamanın simgesinde baskın olan renge göre bildirim çubuğunu renklendirmek için tasarlanmıştır.

ColorBanners-2 ColorBanners 2 ile iOS Bildirimlerini Renklendirin

Öte yandan, bildirimlerin renklerini özelleştirebilirsiniz. Bunun için tweak Ayarlar uygulamasına bir tercih bölmesi ekliyor.

ColorBanners-2 ColorBanners 2 ile iOS Bildirimlerini Renklendirin

Gösterildiği gibi tweak ayarları, iOS genelinde, Kilit ekranında ve Bildirim Merkezi’nde bildirim çubuğunu kişiselleştirebilmenizi sağlıyor.

ColorBanners-2-Tweak ColorBanners 2 ile iOS Bildirimlerini Renklendirin

Her bölümde tweak efektlerini her arayüz için ayrı olarak etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca tweak ile şunları yapabilirsiniz;

  • Renk dengesini değiştirebilirsiniz,
  • Özel bir renk veya baskın uygulama simgesi rengini kullanmayı seçebilirsiniz,
  • Arka plan bulanıklık seviyesini yapılandırabilirsiniz,
  • Beyaz metin seçeneğini etkinleştirebilir veya kapatabilirsiniz,
  • Ve daha fazlasını yapabilirsiniz…

Şahsen, geliştiricinin bildirim çubuklarını manuel olarak veya uygulama simgesinde hakim olan rengini kullanarak renklendirme seçeneğini sunması hayranlık verici.

ColorBanners 2 ile ilgileniyorsanız, bugün Cydia’nın BigBoss reposundan 0,99 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. ColorBanners 2, yalnızca iOS 10 Jailbreak cihazlarla uyumludur ancak orijinal ColorBanners tweakini, iOS 8-9 cihazlarda kullanabilirsiniz.

teknik destek