Şimdi yükleniyor

iOS 11 Bildirim Görünümünü iOS 10’a Getiren Tweak

NotificationXI Tweak

iOS 11 Bildirim Görünümünü iOS 10’a Getiren Tweak

Son Güncelleme tarihi 25 Aralık 2017 by Müşteri hizmetleri

Şu anda sayısız Jailbreak tweak’i ile iOS 10 cihazlara iOS 11 görünümünü katmak mümkün. iOS geliştiricisi Squ1dd13 listeye bir yenisini daha ekleyerek, iOS 11 bildirim görünümünü iOS 10’a getirmeyi amaçlıyor.

teknik destek

Yukarıdaki ve aşağıdaki ekran görüntüsü örneklerinden NotificationXI tweak’inin iOS 10’a nasıl iOS 11 bildirim görünümünü getirdiğini görebilirsiniz. Tweak, aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, Kilit Ekranı ve Bildirim Merkezi’nde de çalışıyor ve bunlar dışında uygulama içinde Başlık Görünümünü de destekliyor.

iOS-10-Jailbreak-NotificationXI-Bildirim-Tweak iOS 11 Bildirim Görünümünü iOS 10'a Getiren Tweak

iOS 11’in bildirim görünümünü belki beğenmiyor olabilirsiniz ancak NotificationXI tweak’inin iOS 10’a iOS 11 görünümünü getirebiliyor olması bakımında oldukça başarılı olduğu bir gerçek.

Ayrıca, iOS 11.1.2 yüklemek yerine iOS 10’da kalmayı tercih eden Jailbreak kullanıcıları için şu anda kullaılabilir iOS 11 Jailbreak aracı yok. Çünkü iOS 11.1.2’ye Apple imza desteğini kesti. Bu nedenle Jailbreak için iOS 10’da kalmak istiyor ve ufaktan da iOS 11 görünümünü cihazınızda deneyimlemek istiyorsanız bu tweak tam size göre.

NotificationXI tweak’inin yapılandırılması için herhangi bir seçeneği yok. Bu da tweak’in kullanımını basit hale getiriyor. Tweak’i cihazınıza yüklediğiniz andan itibaren bildirim görünümü değişiyor ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlıyorsunuz.

NotificationXI’i denemek isterseniz, Cydia’nın BigBoss reposundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. NotificationXI, sadece iOS 10 ve Jailbreak’li cihazlarda çalışmaktadır.

teknik destek